Проект бюджету 2020
Схвалено
Рішенням виконавчого комітету
селищної ради № 101
від 11.11.2019 року
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
Про селищний бюджет
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
на 2020 рік
(18303401000)
(код бюджету)
«»_ __2019 року
Розглянувши поданий постійною комісією з питань бюджету і фінансів проект селищного бюджету на 2020 рік, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 26 селищна рада вирішила:
1. Визначити на 2020 рік:
доходи селищного бюджету у сумі 9 754 479 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 9 577 373 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету 177 106 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки селищного бюджету у сумі 9 754 479 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 9 577 373 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету 177 106 гривень;
оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 1000 гривень, що становить 0,001 відсотоків видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.
3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення.
Надати право виконкому селищної ради в 2020 році з наступним затвердженням сесією селищної ради, вносити зміни до доходної та видаткової частини селищного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів.
4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію селищних /регіональних програм у сумі 1 857 550 гривень згідно з додатком 4 до цього рішення.
5. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2020 рік:
1) до доходів загального фонду селищного бюджету належать доходи, визначені статею 69 Бюджетного кодексу України, а також інші субвенції з районного бюджету.
6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2020 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 та пунктом 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;
2) установити, що у 2020 році кошти, отримані до спеціального фонду селищного бюджету згідно з відповідними пунктами частини 6 статті 69-1 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 4 статті 13 Бюджетного кодексу України.
7. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:
оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язу вальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам.
8. Надати право голові селищної ради в межах поточного бюджетного періоду, на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитах із подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.
9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України щодо здійснення позик на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду .
10. Головному розпоряднику коштів селищного бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;
оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) взяття бюджетних зобов*язань, дострокових зобов*язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету ;
5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природній газ та послуги зв*язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.
11.Дозволити виконкому селищної ради у вийняткових випадках за обгрунтованим поданням головного розпорядника селищного бюджету здійснювати перерозподіл його бюджетних призначень, в межах загального і спеціального фонду за економічною та функціональною класифікацією видатків бюджету.
12. Установити , що це рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.
13. Додатки 1,3,5,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
14. Виконкому селищної ради забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету і фінансів.
Селищний голова Л.Г.Клизуб
Схвалено
Рішенням виконавчого комітету
№ 101 від 11 .11. 2019 року
ПРОГНОЗ селищного бюджету на 2021 - 2022 роки
Прогноз селищного бюджету на 2021 та 2022 роки розроблено відповідно до норм чинного Податкового і відповідно до частини першої статті 75 Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, державних та місцевих цільових програм, з урахуванням досвіду у сфері середньострокового бюджетного планування. Відповідно до частини першої статті 75
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом як складової системи управління місцевими фінансами, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в Великописарівській територіальній громаді.
Основними завданнями Прогнозу є:
- підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків; - посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;
- забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року;
- зниження впливу політичного фактору на формування бюджетних пріоритетів.
Прогноз включає прогнозні показники економічного і соціального розвитку бюджету Великописарівській селищній раді ради за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин між місцевими бюджетами, а також за бюджетними програмами, які забезпечують протягом декількох років виконання інвестиційних програм. Прогноз ґрунтується на принципах збалансованості та стійкості бюджетної системи.
На середньострокову перспективу в умовах відновлення економіки основними завданнями бюджету є:
- забезпечення справедливої, стабільної, спрямованої на забезпечення фіскальної достатності системи оподаткування як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження частки тіньової економіки;
- покращення добробуту та якості життя населення шляхом економічно обґрунтованого підвищення державних соціальних стандартів та гарантій, удосконалення системи надання пільг і допомог;
- підтримка структурних реформ в реальному секторі економіки і соціальній сфері та залучення інвестицій в економіку;
- підтримка економічного зростання громади, зміцнення фінансово економічної самостійності бюджету.
Провадження положень Податкового кодексу щодо зменшення податкового навантаження та удосконалення системи адміністрування податків, з одного боку, формуватиме умови для зменшення масштабів тіньового сектору та, як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету, а з іншого – збільшуватиме обсяги власних коштів підприємств, які вони можуть спрямувати на інвестиційні цілі. Соціальні стандарти та гарантії визначатимуться відповідно до діючої методики з урахуванням споживчого кошику та індексу споживчих цін, стану розвитку економіки, проведення реформ у відповідних галузях. Наявні тенденції подальшої реалізації комплексу економічних реформ забезпечать підґрунтя для майбутнього економічного зростання.
Розрахунок прогнозних індикативних показників бюджету на 2021 та 2022 роки на основі консервативних оцінок основних макропоказників економічного і соціального розвитку створить певний «запас міцності» системи місцевих фінансів на середньострокову перспективу. Прогноз здійснено з урахуванням уповільнення інфляційної динаміки – індекс споживчих цін очікується на рівні 107,4 відсотка у 2019 році, 106,0 відсотка у 2020 році, та 105,7 відсотка у 2021 році, 105,3 відсотка в 2022 році.
Доходи селищного бюджету на 2021 та 2022 роки
Показники доходів бюджету загального фонду на 2021 рік без врахування трансфертів становитимуть 5,4 млн. грн., Найвагомішим джерелом наповнення доходів загального фонду є місцеві податки 5,2 млн грн. , із них єдиний податок – 3,1 млн. грн.
Показники доходів бюджету загального фонду на 2022 рік без врахування трансфертів становитимуть 5,7 млн грн., Найвагомішим джерелом наповнення доходів загального фонду є місцеві податки 5, 4 млн грн. із них єдиний податок - 3,3 млн.. грн..
Видатки селищного бюджету на 2021 та 2022 роки
Інфляційна динаміка – індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року відсотків) очікується на рівні 5,6 відсотка у 2021 році та 5,3 відсотка у 2022 році. За таких умов прогнозується подальше підвищення мінімальних соціальних стандартів.
При розрахунку прогнозних показників видатків селищного бюджету на 2021 та 2022роки (з урахуванням цільових субвенцій з районного бюджету) необхідно врахувати основні макропоказники економічного і соціального розвитку та підвищення розмірів державних соціальних стандартів . Розмір мінімальної заробітної плати:
-ріст до поперенього року (відсоток) 5,9 та 5,7%.
Розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки :
- ріст до поперенього року (відсоток) 8 та 7,7%.
Прогнозний загальний обсяг видатків на 2021 та 2022 роки складає 11,6 та 13,2 млн.грн..
Освіта
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення функціонування і розвитку закладів освіти, підвищення якості освітніх послуг відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, запитів громадян і потреб держави та громади; виховання дітей з використанням сучасних методик і норм.
У 2021 та 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- дотримання норм харчування у дошкільних навчальних закладах;
- забезпечення дітей пільгових категорій безоплатним відвідуванням дитсадків;
- проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- забезпечення права дітей на рівний доступ до якісної освіти;
- покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів;
- виконання закладами освіти комунальної власності санітарно-гігієнічних норм;
- покращення методичного забезпечення закладів комунальної власності.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є:
- забезпечення організаційних заходів для реалізації державних соціальних програм;
- реалізація на території об’єднаної громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
- основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення якості життя найбільш нужденних верств населення;
- надання додаткових соціальних гарантій малозабезпеченим мешканцям селища;
- вдосконалення механізму взаємодії суб’єктів соціальної роботи.
Комунальні дороги селища
Пріоритетами розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури у прогнозному періоді є створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку дорожньої інфраструктури.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- утримання в належному стані комунальних доріг громади ;
- збереження існуючої мережі автомобільних доріг;
- поліпшення транспортного сполучення .
Житлово-комунальне господарство
Пріоритетними завданнями реформування житлово-комунального господарства є підвищення надійності його функціонування, забезпечення надання якісних житлово-комунальних послуг для всіх верств населення.
На 2021 та 2022 роки передбачається здійснити такі заходи:
- налагодження схем збору відходів від населення, підприємств та організацій;
- облаштування спеціально обладнаних майданчиків для розміщення контейнерів;
- придбання контейнерів для збирання ТПВ (в тому числі великогабаритного сміття та роздільного збору ТПВ).
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
- зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє середовище;
- зменшення обсягів захоронення побутових відходів;
Секретар ради С.І.Мохонько
Додаток 3 | |||||||||||||||
до проекту рішення сесії селищної ради сьомого скликання | |||||||||||||||
від 12.11.2019 року"Про селищний бюджет на 2020 рік" | |||||||||||||||
РОЗПОДІЛ | |||||||||||||||
видатків селищного бюджету на 2020 рік | |||||||||||||||
18303401000 | |||||||||||||||
(код бюджету) | |||||||||||||||
(грн.) | |||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | |||||||||
Усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Усього | у тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | |||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 16 | |
0100000 | Великописарівська селищна рада | ||||||||||||||
0110000 | Великописарівська селищна рада | 9577373,00 | 9577373,00 | 5912970,00 | 850343,00 | 0,00 | 177106,00 | 0,00 | 177106,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9754479,00 | ||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 3 384 650,00 | 3 384 650,00 | 2 543 730,00 | 108 300,00 | 0,00 | 0,00 | 3 384 650,00 | |||||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 160 000,00 | 160 000,00 | 0,00 | 0,00 | 160 000,00 | |||||||
0111010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 4 284 173,00 | 4 284 173,00 | 2 899 240,00 | 358 043,00 | 177 106,00 | 0,00 | 177 106,00 | 4 461 279,00 | ||||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту соціального забеспечення | 50 000,00 | 50 000,00 | 0,00 | 0,00 | 50 000,00 | |||||||
0115041 | 5041 | 0810 | Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд | 1 000,00 | 1 000,00 | 1 000,00 | 0,00 | 0,00 | 1 000,00 | ||||||
0116030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | 1 406 800,00 | 1 406 800,00 | 470 000,00 | 378 000,00 | 0,00 | 0,00 | 1 406 800,00 | |||||
0117130 | 7130 | 0421 | Здійснення заходів із землеустрою | 50 000,00 | 50 000,00 | 0,00 | 0,00 | 50 000,00 | |||||||
0117350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій(містобудівної документацій) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||||||
0117461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 199 000,00 | 199 000,00 | 0,00 | 0,00 | 199 000,00 | |||||||
0118230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | 41 750,00 | 41 750,00 | 5 000,00 | 0,00 | 0,00 | 41 750,00 | ||||||
0,00 | |||||||||||||||
0,00 | |||||||||||||||
Усього | 9 577 373,00 | 9 577 373,00 | 5 912 970,00 | 850 343,00 | 0,00 | 177 106,00 | 0,00 | 177 106,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9 754 479,00 | |||
Секретар селищної ради С.І.Мохонько |
Додаток 7 | ||||||||||||||||
до проекту рішення сесії селищної ради сьомого скликання | ||||||||||||||||
від 12.11.2019 року"Про селищний бюджет на 2020 рік" | ||||||||||||||||
Розподіл витрат бюджету на реалізацію місцевих/ регіональних програм у 2020 році |
||||||||||||||||
18303401000 | ||||||||||||||||
(код бюджету) | (грн) | |||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування місцевої (регіональної) програми | Дата і номер документа,яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | ||||||||
усього | у тому числі бюджет розвитку | |||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | |||||||
0100000 | Великописарівська селищна рада | |||||||||||||||
0110000 | Великописарівська селищна рада | |||||||||||||||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту соціального забеспечення | Соціальна підтримка окремих категорій громадян на 2020 рік | Рішення сесії сьмого скликання від .12.2019 року | 50 000,0 | 50 000,0 | |||||||||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Фінансування заходів по відзначенню державних свят та певних дат , українських звичаїв та традицій в смт. Велика Писарівка на 2020 рік | Рішення сесії сьмого скликання від .12.2019 року | 157 000,0 | 157 000,0 | |||||||||
Інвентарізація та державна реестрація об*єктів права комунальної власності територіальної громади смт. Велика Писарівка на 2020 рік | Рішення сесії сьмого скликання від .12.2019 року | 3 000,0 | 3 000,0 | |||||||||||||
0116030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | "Економічного і соціального розвитку Великописарівської селищної ради на 2020 рік | Рішення сесії сьмого скликання від .12.2019 року | 1 406 800,0 | 1 406 800,0 | |||||||||
0117461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 199 000,0 | 199 000,0 | |||||||||||
0118230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | "Правопорядок на 2020 рік" | Рішення сесії сьмого скликання від .12.2019 року | 41 750,0 | 41 750,0 | |||||||||
Усього | 1 857 550,0 | 1 857 550,0 | 0,0 | |||||||||||||
Секретар селищної ради С.І.Мохонько |
Додаток 1 | |||||
до проекту рішення селищної ради від 12.11.2019 | |||||
"Про селищний бюджет на 2020 рік" | |||||
Доходи селищного бюджету на 2020 рік | |||||
селище Велика Писарівка | |||||
18303401000 | |||||
(код бюджету) | |||||
(грн) | |||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 5 176 100,00 | 5 176 100,00 | ||
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 82 000,00 | 82 000,00 | ||
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 82 000,00 | 82 000,00 | ||
18000000 | Місцеві податки | 5 094 100,00 | 5 094 100,00 | ||
18010000 | Податок на майно | 1 984 100,00 | 1 984 100,00 | ||
18010100 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 100,00 | 100,00 | ||
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 1 000,00 | 1 000,00 | ||
18010300 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 340 000,00 | 340 000,00 | ||
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 150 000,00 | 150 000,00 | ||
18010500 | Земельний податок з юридичних осіб | 29 000,00 | 29 000,00 | ||
18010600 | Орендна плата з юридичних осіб | 960 000,00 | 960 000,00 | ||
18010700 | Земельний податок з фізичних осіб | 104 000,00 | 104 000,00 | ||
18010900 | Орендна плата з фізичних осіб | 400 000,00 | 400 000,00 | ||
18050000 | Єдиний податок | 3 110 000,00 | 3 110 000,00 | ||
18050300 | Єдиний податок з юридичних осіб | 310 000,00 | 310 000,00 | ||
18050400 | Єдиний податок з фізичних осіб | 950 000,00 | 950 000,00 | ||
18050500 | Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків | 1 850 000,00 | 1 850 000,00 | ||
20000000 | Неподаткові надходження | 294 206,00 | 117 100,00 | 177 106,00 | |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 100,00 | 100,00 | ||
21080000 | Інші надходження | 100,00 | 100,00 | ||
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 100,00 | 100,00 | ||
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 117 000,00 | 117 000,00 | ||
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 63 000,00 | 63 000,00 | ||
22012500 | Плата за надання інших адміністративних послуг | 63 000,00 | 63 000,00 | ||
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 10 000,00 | 10 000,00 | ||
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 10 000,00 | 10 000,00 | ||
22090000 | Державне мито | 44 000,00 | 44 000,00 | ||
22090100 | Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування | 41 000,00 | 41 000,00 | ||
22090400 | Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України | 3 000,00 | 3 000,00 | ||
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 177 106,00 | 177 106,00 | ||
25010000 | Надходження від плати за послуги,що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 177 106,00 | 177 106,00 | ||
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльностю | 177 106,00 | 177 106,00 | ||
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) | 5 470 306,00 | 5 293 200,00 | 177 106,00 | 0,00 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 4 284 173,00 | 4 284 173,00 | ||
41000000 | Від органів державного управління | 4 284 173,00 | 4 284 173,00 | ||
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 4 284 173,00 | 4 284 173,00 | ||
41053900 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 4 284 173,00 | 4 284 173,00 | ||
Разом доходів | 9 754 479,00 | 9 577 373,00 | 177 106,00 | ||
Секретар ради С.І.Мохонько | |||||
Додаток 5 до проекту рішення сесії селищної ради сьомого скликання від 12.11.2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік" | ||||||||
Міжбюджетні трансферти на 2020 рік | ||||||||
18303401000 | ||||||||
(код бюджету) | (грн) | |||||||
Код бюджету | Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту | Трансферти з інших місцевих бюджетів | ||||||
дотація на: | субвенції | усього | ||||||
загального фонду на: | спеціального фонду на: | |||||||
найменування трансферту | ||||||||
Інші субвенції з місцевого бюджету | ||||||||
утримання дитячих дошкільних закладів | ||||||||
код Класифікації доходів бюджету | ||||||||
41053900 | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
18303200000 | Районний бюджет | 4284173 | 4284173 | |||||
Х | УСЬОГО | 4284173 | 4284173 | |||||
Секретар ради С.І.Мохонько | ||||||||