У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року
смт. Велика Писарівка
Про списання безнадійної
заборгованості ліквідованого
банку « Україна»
Керуючись ст. 78 бюджетного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказів Міністерства фінансів України №879 від 02.09.2014 року « Про затвердження Положення про інвентаризацію актів та забов’язань», №1219 від 29.12.2015 року «Про порядок застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» №372 від 02.04.2014 року «Про затвердження Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та забов’язань бюджетних установ та внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ», листом Національного банку «Україна» з Державного реєстру банків Великописарівська селищна рада вирішила:
ВИРІШИЛА:
1. Визначити безнадійною заборгованість в сумі 11668,74 гривень (одинадцять тисяч шістсот шістдесят вісім гривень сімдесят чотири копійки) в тому числі Великописарівська селищна рада по місцевому бюджету 9305,19 гривень ( дев’ять тисяч триста п’ять гривень дев’ятнадцять копійок), по реєстраційному рахунку 846, 55 гривень ( вісімсот сорок шість гривень п’ятдесят п’ять копійок), а також по реєстраційному рахунку ДНЗ «Ромашка» 759,00 гривень ( сімсот п’ятдесят дев’ять гривень) та ДНЗ «Оленка» 758,00 гривень(сімсот п’ятдесят дев’ять гривень).
2. Головному бухгалтеру списати безнадійну заборгованість ліквідованого банку «Україна» в сумі 11668,74 гривень (одинадцять тисяч шістсот шістдесят вісім гривень сімдесят чотири копійки).
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
(18303401000)
(код бюджету)
Від 27.11.2020 року
смт. Велика Писарівка
Про внесення змін до рішення селищної ради
від 18.12.2019 «Про селищний
бюджет на 2020 рік»
Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись частиною 1 п. 23 статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” , селищна рада вирішила:
Внести до рішень сесії від 18.12.2019 року „ Про селищний бюджет на 2020 рік” , від 24.02.2020 року , від 09.04.2020 року, від 26.05.2020 року, від 24.06.2020 року, від 07.08.202020 року, від 09.09.2020 року, від 02.10.2020 року, від 12.10.2020 року, від 13.11.2020 року , Великописарівська селищна рада.
ВИРІШИЛА:
викласти пункт 1 ,2 ,5 в новій редакції:
1.Визначити на 2020 рік:
1.1 доходи селищного бюджету у сумі 11675479,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 11498373,00 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету 177106,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення
1.2 видатки селищного бюджету у сумі 13520737 гривень, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 12786522 гривень, видатки спеціального фонду селищного бюджету 734215гривень.
1.3 дефіцит загального фонду селищного бюджету в сумі 1288149 гривень, що склався за рахунок:
1.4 спрямування вільного залишку коштів селищного бюджету на збільшення бюджетних призначень – 1845258 гривень;
1.5 передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) –557109 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;
1.6 дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету у сумі
557109 гривні згідно з додатбюком 2 до цього рішення.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.
3. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію селищних /регіональних програм у сумі 3548726 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.»
3.1 внести зміни до додатків 3, 7 виклавши їх у новій редакції згідно з додатками 1 – 2.
Селищний голова Людмила Бірюкова
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про безоплатну передачу об’єктів та майна
Великописарівської районної ради до комунальної
власності Великописарівської селищної об’єднаної
територіальної громади
Відповідно до рішення Великописарівської районнї ради від 18.11.2020 року «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту від 27.11.2020 року селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити передавальний акт № 1 (додається) по передачі до комунальної власності Великописарівської селищної об’єднаної територіальної громади в особі Великописарівської селищної ради об’єкти та майно, яке знаходиться на балансі Великописарівської районної ради Сумської області.
2. Прийняти з 01.01.2021 року до комунальної власності Великописарівської селищної об’єднаної територіальної громади в особі Великописарівської селищної ради об’єкти та майно, які знаходяться на балансі Великописарівської районної ради Сумської області (відповідно до передавального акту №1).
3. Голові комісії по безоплатній передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. . здійснити заходи з приймання-передачі та державної реєстрації зазначеного майна в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження акту №2 приймання-передачі
майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Великописарівського району
від 25.11.2020 року
Відповідно до рішення Великописарівської районної ради «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради» від 18.11.2020 року, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Акт №2 приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району від 25.11.2020 року.
2. Прийняти до комунальної власності Великописарівської об’єднаної територіальної громади в особі Великописарівської селищної ради майно згідно акту приймання-передачі, розташоване за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Грушевського, 42.
3. Голові комісії по безоплатній передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. здійснити заходи з приймання-передачі та державної реєстрації зазначеного майна в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження акту №3 приймання-передачі
майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Великописарівського району
від 25.11.2020 року
Відповідно до рішення Великописарівської районної ради «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради» від 18.11.2020 року, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Акт №3 приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району від 25.11.2020 року.
2. Прийняти до комунальної власності Великописарівської об’єднаної територіальної громади в особі Великописарівської селищної ради майно згідно акту приймання-передачі, розташоване за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Грайворонська, 13.
3. Голові комісії по безоплатній передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. здійснити заходи з приймання-передачі та державної реєстрації зазначеного майна в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження акту №4 приймання-передачі
майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Великописарівського району
від 25.11.2020 року
Відповідно до рішення Великописарівської районної ради «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради» від 18.11.2020 року, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Акт №4 приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району від 25.11.2020 року.
2. Прийняти до комунальної власності Великописарівської об’єднаної територіальної громади в особі Великописарівської селищної ради майно згідно акту приймання-передачі, розташоване за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Незалежності, 3.
3. Голові комісії по безоплатній передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великописарівського району у комунальну власність Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. здійснити заходи з приймання-передачі та державної реєстрації зазначеного майна в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
2сесія 8 скликання 1 пленарне засідання
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт. Велика Писарівка
Про затвердження на посаду
старости сіл Добрянське, Сидорова Яруга
Великописарівської селищної
територіальної громади
Розглянувши подання Великописарівського селищного голови Бірюкової Л.О. щодо затвердження на посаду старости сіл Добрянське, Сидорова Яруга Великописарівської селищної територіальної громади , керуючись статтею 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування ст. 25, 26 ст. 54-1,ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити на посаду старости сіл Добрянське, Сидорова Яруга Великописарівської селищної територіальної громади Севідову Лідію Іванівну.
2. Заслухати складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування старостою сіл Добрянське, Сидорова Яруга Севідовою Лідією Іванівною та вважати її такою, що вступила на посаду.
3. Присвоїти старості сіл Добрянське, Сидорова Яруга 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 6 категорії посад.
4. Приступити до виконання своїх обов’язків з 01 грудня 2020 року.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження на посаду
старости сіл Попівка, Лугівка,
Стрілецька Пушкарка Великописарівської
селищної територіальної громади
Розглянувши подання Великописарівського селищного голови Бірюкової Л.О. щодо затвердження на посаду старости сіл Попівка, Лугівка,Стрілецька Пушкарка Великописарівської селищної територіальної громади , керуючись статтею 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування ст. 25, 26 ст. 54-1,ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити на посаду старости сіл Попівка, Лугівка, Стрілецька Пушкарка Великописарівської селищної територіальної громади Мірошниченка Олександра Івановича.
2. Взяти до уваги, що відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» старості сіл Попівка, Лугівка,Стрілецька Пушкарка Мірошниченку Олександру Івановичу присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження на посаду
старости сіл Вільне, Широкий Берег,
Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба
Великописарівської селищної
територіальної громади
Розглянувши подання Великописарівського селищного голови Бірюкової Л.О. щодо затвердження на посаду старости сіл Вільне, Широкий Берег, Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба Великописарівської селищної територіальної громади , керуючись статтею 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування ст. 25, 26 ст. 54-1,ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити на посаду старости сіл Вільне, Широкий Берег, Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба Великописарівської селищної територіальної громади Богданова Миколу Івановича.
2. Заслухати складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування старостою сіл Вільне, Широкий Берег, Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба Богдановим Миколою Івановичем та вважати його таким, що вступив на посаду.
3. Присвоїти старості сіл Вільне, Широкий Берег, Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 6 категорії посад.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про факт припинення повноважень
посадових осіб сільських рад та
здійснення остаточного розрахунку
Керуючись ст.25, ст.26, ст.42, ст50,ст.51, ст.59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», КЗпП України, Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» від 16 квітня 2020 року №562-IХ, розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06 2020 року враховуючи рішення першої сесії восьмого скликання Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради», селищна рада
ВИРІШИЛА:
Взяти до відома факт припинення повноважень з 13.11.2020 року:
1. селищного голови та секретаря Великописарівської селищної ради;
2. сільського голови та секретаря Попівської сільської ради;
3.сільського голови та секретаря Розсошівської сільської ради;
4.сільського голови та секретаря Вільненської сільської ради;
5.сільського голови та секретаря Дмитрівської сільської ради;
6.сільського голови та секретаря Добрянської сільської ради;
7.сільського голови та секретаря Пожнянської сільської ради;
8.секретаря Ямненської сільської ради;
9.секретаря Тарасівської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Розсошівської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року, селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи Розсошівської сільської ради (ЄДРПОУ 04390541), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Розсоші, вул. Центральна, 132,шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Розсошівської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Розсошівськоїсільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Розсошівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Розсошівської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Хоруженко Тетяна Василівна – директор Розсошівської СБК (ІПН __________);
Тутов Іван Миколайович – депутат селищної ради виборчого округу №5 (ІПН _______________________);
Коваленко Лідія Миколаївна – головний бухгалтер Розсошівської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Розсошівської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Розсошівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Розсошівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Розсошівської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Розсошівської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Розсошівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Розсошівської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Розсошівської сільської ради надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Розсошівської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Розсошівської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Розсошівської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Розсошівської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Розсошівської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Розсошівської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Розсошівської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Розсошівської сільської ради члену комісії з реорганізації Коваленко Лідії Миколаївні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Розсошівської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Дмитрівської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Дмитрівської сільської ради (ЄДРПОУ 04390498), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Дмитрівка, вул. Центральна шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Дмитрівської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Дмитрівської сільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Дмитрівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Дмитрівської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Тутов Віктор Іванович – завідувач Шевченківським ОДР (ІПН __________);
Танєнков Віталій Олександрович – спеціаліст Дмитрівської сільської ради (ІПН _______________________);
Кручак Петро Петрович – депутат селищної ради виборчого округу №4 (ІПН _______________________);
Ольховська Валентина Миколаївна – головний бухгалтер Дмитрівської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Дмитрівської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Дмитрівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Дмитрівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Дмитрівської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Дмитрівської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Дмитрівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Дмитрівської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Дмитрівської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Дмитрівської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Дмитрівської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Дмитрівської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Дмитрівської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Дмитрівської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Дмитрівської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Дмитрівської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Дмитрівської сільської ради члену комісії з реорганізації Ольховській Валентині Миколаївні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Дмитрівської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Ямненської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Ямненської сільської ради (ЄДРПОУ 04390593), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Ямне, вул. Широка,1 шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Ямненської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Ямненської сільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Ямненської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Ямненської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Кальченко Іван Сергійович – директор Ямненської ЗОШ I-III ступенів (ІПН __________);
Козявкіна Лідія Миколаївна – спеціаліст Ямненської сільської ради (ІПН _______________________);
Лейба Віктор Герасимович – депутат селищної ради виборчого округу №8 (ІПН _______________________);
Шевцова Оксана Андріївна – головний бухгалтер Ямненської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Ямненської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Ямненської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Ямненської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Ямненської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Ямненської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Ямненської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Ямненської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Ямненської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Ямненської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Ямненської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Вільненської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Ямненської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Ямненської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Ямненської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Ямненської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Ямненської сільської ради члену комісії з реорганізації Шевцовій Оксані Андріївні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Ямненської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Пожнянської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Пожнянської сільської ради (ЄДРПОУ 04390529), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Пожня, вул. Митрофанова,5 шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Пожнянської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Пожнянськоїсільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Пожнянської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Пожнянської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Сторожева Галина Іванівна – директор Пожнянської СБК (ІПН __________);
Бойченко Ніна Миколаївна – спеціаліст Пожнянської сільської ради (ІПН _______________________);
Почерніна Валентина Миколаївна – депутат селищної ради виборчого округу №8 (ІПН _______________________);
Іванюта Тетяна Павлівна – головний бухгалтер Пожнянської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Пожнянської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Пожнянської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Пожнянської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Пожнянської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Пожнянської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Пожнянської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Пожнянської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Пожнянської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Пожнянської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Пожнянської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Пожнянської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Пожнянської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Пожнянської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Пожнянської сільської ради в результаті приєднання та про в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М за результатами оприбуткування майна зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Пожнянської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Пожнянської сільської ради члену комісії з реорганізації Іванюті Тетяні Павлівні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Пожнянської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Тарасівської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Тарасівської сільської ради (ЄДРПОУ 04390506), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Тарасівка, вул. Сумська , 1 шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Тарасівської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Тарасівськоїсільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Тарасівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Тарасівської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Морозов Михайло Григорович – директор Тарасівського СБК (ІПН __________);
Шаповалова Світлана Миколаївна – спеціаліст Тарасівської сільської ради (ІПН _______________________);
Ганцев Алевтин Володимирович – депутат селищної ради виборчого округу №4 (ІПН _______________________);
Монастирьова Яна Миколаївна – головний бухгалтер Тарасівської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Тарасівської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Тарасівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Тарасівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Тарасівської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Тарасівської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Тарасівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Тарасівської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Тарасівської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Тарасівської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Тарасівської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Тарасівської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Тарасівської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Тарасівської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Тарасівської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Тарасівської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Тарасівської сільської ради члену комісії з реорганізації Монастирьовій Яні Миколаївні.
22.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Тарасівської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Попівської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Попівської ради (ЄДРПОУ 04390535), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Попівка, площа Миру,1 шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Попівської сільської ради.
3.Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Попівської сільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Попівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Попівської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Мірошниченко Олексанр Іванович – староста сіл Попівка, Лугівка, Стрілецька Пушкарка Великописарівської селищної територіальної громади (ІПН __________);
Галушка Микола Іванович – спеціаліст Попівської сільської ради
(ІПН _______________________);
Курова Зоя Іванівна – депутат селищної ради по виборчому округу №7 (ІПН _______________________);
Лагута Світлана Юріївна – головний бухгалтер Попівської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівької селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Попівської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Попівської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Попівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Попівської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Попівської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Попівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Попівської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Попівської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Попівської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Попівської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Попівської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Попівської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Попівської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Попівської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Попівської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Попівської сільської ради члену комісії з реорганізації Лагуті Світлані Юріївні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Попівської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Вільненської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Вільненської ради (ЄДРПОУ 04390481), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Вільне, вул. Сумська,15 шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Вільненської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Вільненської сільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Вільненської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Вільненської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Богданов Микола Іванович – староста сіл Вільне, Широкий берег,Їздецьке, Станичне, Шурове, Дружба, (ІПН __________);
Кучков Віталій Олександрович – спеціаліст Вільненської сільської ради (ІПН _______________________);
Кальченко Олена Олексіївна – депутат селищної ради виборчого округу №5 , (ІПН __________);
Гуцело Олена Федорівна – головний бухгалтер Вільненської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник) Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Вільненської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Вільненської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Вільненської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Вільненської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Вільненської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Вільненської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Вільненської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Вільненської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток)
12. Комісії з реорганізації Вільненської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Вільненської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Вільненської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Вільненської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Вільненської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Вільненської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Вільненської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Вільненської сільської ради члену комісії з реорганізації Гуцело Олені Федорівні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Вільненської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про початок реорганізації Добрянської
сільської ради шляхом приєднання
до Великописарівської селищної ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Законами України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначання територій та адміністративних центрів територіальних громад», ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядком подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, Положенням про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Великописарівської селищної ради від 13 листопада 2020 року «Про початок повноважень депутатів Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області», розпорядженням КМУ «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області» № 723-р від 12.06.2020 року,селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Добрянської сільської ради (ЄДРПОУ 04390506), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Добрянське, вул. 40 років Перемоги, 7 А шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (ЄДРПОУ 04391262), розташованої за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка вул. Незалежності,9-А.
2. Встановити, що Великописарівська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Добрянської сільської ради.
3. Встановити двомісячний термін для задоволення кредиторських вимог до Добрянськоїсільської ради.
4. Утворити комісію з реорганізації Добрянської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради (далі – Комісія з реорганізації Добрянської сільської ради) у складі:
Голова комісії:
Бірюкова Людмила Олександрівна - селищний голова (ІПН ________________).
Члени комісії:
Севідова Лідія Іванівна – староста сіл Добрянське, Сидорова Яруга (ІПН __________);
Козюліна Любов Єгорівна – спеціаліст Добрянської сільської ради (ІПН _______________________);
Костров Віктор Васильович – депутат селищної ради виборчого округу №8 (ІПН _______________________);
Севідова Оксана Петрівна – головний бухгалтер Добрянської сільської ради (ІПН _______________________);
Огородній Олег Валерійович – спеціаліст (землевпорядник)Великописарівської селищної ради (ІПН_____________);
Бондар Світлана Семенівна – головний бухгалтер Великописарівської селищної ради (ІПН _____________).
Місце знаходження Комісії з реорганізації Добрянської сільської ради: 42800, Сумська обл., смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9-А.
5. Покласти на Комісію з реорганізації Добрянської сільської ради шляхом приєднання до Великописарівської селищної ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Добрянської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
6. Призначити матеріально-відповідальною особою по прийняттю матеріальних цінностей діловода апарату Великописарівської селищної радиХіжняк Наталію Вікторівну.
7. Затвердити план заходів з реорганізації Добрянської сільської ради (додаток 1).
8. Комісії з реорганізації Добрянської сільської ради провести процедуру повної інвентаризації: основних засобів, активів та запасів грошових коштів, розрахунків та зобов’язань, управлінських бухгалтерських та інших документів Добрянської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження та підготувати передавальний акт та акт приймання-передачі документів для прийняття у власність та на баланс Великописарівської селищної ради майна і зобов’язань Добрянської сільської ради. Інвентаризацію проводити в присутності матеріально-відповідальних осіб.
9. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна Добрянської сільської ради, надати право голові Великописарівської селищної ради Бірюковій Людмилі Олександрівні здійснювати без погодження з Великописарівською селищною радою заміну персонального складу комісії з реорганізації у випадку відрядження або тимчасової непрацездатності когось із членів комісії, вчиняти інші організаційні та розпорядчі дії, пов’язані з процесом реорганізації.
10. Затвердити форму передавального акту (додаток 2).
11. Затвердити форму акту приймання – передачі документів (додаток 3).
12. Комісії з реорганізації Добрянської сільської ради у своїй роботі використовувати затверджені форми передавального акту та акту приймання-передачі документів.
13. Визначити відповідальною особою за фізичне приймання документів, що накопичилися під час діяльності Добрянської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Великописарівської селищної ради – діловода апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталію Вікторівну.
14. Діловоду апарату Великописарівської селищної ради Хіжняк Наталії Вікторівні у строк до 31.01.2021 року подати голові Великописарівської селищної ради пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Добрянської сільської ради.
15. Уповноважити Великописарівського селищного голову затвердити від імені Великописарівської селищної ради акт приймання-передачі документів.
16. Голові Великописарівської селищної ради забезпечити своєчасне та повне прийняття майна, активів та зобов’язань Добрянської сільської ради та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Великописарівської селищною радою.
17. Голові комісії з реорганізації Добрянської сільської ради забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом та про результати проведеної роботи інформувати Великописарівську селищну раду, шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні ради.
18. Великописарівському селищному голові (або уповноваженій ним особі) вжити усіх необхідних дій, пов’язаних з подачею заяв державному реєстратору про припинення Добрянської сільської ради в результаті приєднання та про зміну відомостей щодо Великописарівської селищної ради в Єдиному державному реєстрі.
19. Заступнику голови Великописарівської селищної ради Гуцалу Ю.М. за результатами оприбуткування майна, внести відповідні зміни в перелік нерухомого майна Великописарівської селищної територіальної громади.
20. Надати право першого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Добрянської сільської ради голові комісії з реорганізації Бірюковій Людмилі Олександрівні.
21. Надати право другого підпису платіжних доручень, розрахункових та інших фінансових і банківських документівпо видатках Добрянської сільської ради члену комісії з реорганізації Севідовій Оксані Петрівні.
22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з реорганізації Добрянської сільської ради.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від27.11.2020 року смт Велика Писарівка
Про затвердження штатного розпису
апарату Великописарівської селищної ради
з 13.11.2020 року
На виконання рішення 1 сесії 8 скликання Великописарівської селищної ради від 13.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Великописарівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, Постанови КМУ №1298 від 30.08.2002 року «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України, Наказу Міністерства праці України №77 від 02.10.1996 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року №57 «Про затвердження документів, що застосовуються у процесі виконання бюджету», керуючись статтями 16, 25, 26, 46, 61, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити штатний розпис апарату Великописарівської селищної ради з 13.11.2020 року згідно з додатком 1.
2. Головному бухгалтеру Великописарівської селищної ради Бондар С.С. здійснювати контроль за його дотриманням.
3. Рішення 39 сесії 7 скликання від 18.12.2019 року Великописарівської селищної ради «Про структуру, чисельність виконавчого апарату селищної ради та умов оплати праці його працівників на 2020 рік» зі змінами, вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА
ЗАТВЕРДЖЕНО
Штат в кількості 42 штатних одиниці
З місячним фондом заробітної плати по посадових окладах
(Двісті сімдесят три тисячі шістсот шістдесят шість гривень 00 копійок)
|
Штатний розпис апарату Великописарівської селищної ради та її виконавчих органів з 13.11.2020 року |
||||
№ п/п |
Найменування посади |
Кількість штатних одиниць |
Посадовий оклад грн. |
Всього, грн. |
|
|
Керівний склад |
|
|
|
|
|
Селищний голова |
1 |
11500,00 |
11500,00 |
|
|
Перший заступник селищного голови |
1 |
11000,00 |
11000,00 |
|
|
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів |
1 |
10500,00 |
10500,00 |
|
|
Секретар селищної ради |
1 |
10500,00 |
10500,00 |
|
|
Староста |
8 |
9500,00 |
76000,00 |
|
|
Всього |
12 |
|
119500,00 |
|
|
Апарат ради |
|
|
|
|
|
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
|
|
|
|
|
Начальник відділу - головний бухгалтер |
1 |
6600,00 |
6600,00 |
|
22 |
Головний спеціаліст |
3 |
5100,00 |
15300,00 |
|
|
Всього |
4 |
|
21900,00 |
|
|
Відділ організаційної роботи та персоналу |
|
|
|
|
|
Начальник відділу |
1 |
6600,00 |
6600,00 |
|
|
Головний спеціаліст |
3 |
5100,00 |
15300,00 |
|
|
Всього |
4 |
|
21900,00 |
|
|
Відділ економічного розвитку та інвестицій |
|
|
|
|
|
Начальник відділу |
1 |
6600,00 |
6600,00 |
|
|
Головний спеціаліст |
1 |
5100,00 |
5100,00 |
|
|
Спеціаліст 1 категорії |
1 |
4800,00 |
4800,00 |
|
|
Всього |
3 |
|
16500,00 |
|
|
Відділ земельних ресурсів та просторового планування |
|
|
|
|
|
Начальник відділу |
1 |
6600,00 |
6600,00 |
|
|
Головний спеціаліст |
2 |
5100,00 |
10200,00 |
|
|
Всього
|
3 |
|
16800,00 |
|
|
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» |
|
|
|
|
|
Начальник відділу |
1 |
6600,00 |
6600,00 |
|
|
Адміністратор |
9 |
5300,00 |
47700,00 |
|
|
Державний реєстратор |
2 |
5300,00 |
10600,00 |
|
|
Всього |
12 |
|
64900,00 |
|
|
Прибиральниця службових приміщень |
1 |
2722,00 |
2722,00 |
|
|
Опалювач |
2 |
2722,00 |
5444,00 |
|
|
Завідувач господарства |
1 |
4000,00 |
4000,00 |
|
|
Разом по апарат селищної ради |
42 |
|
273666,00 |
|
Секретар ради Володимир ЛЄОНОВ
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт. Велика Писарівка
Про затвердження регламенту
роботи Великописарівської
селищної ради
У відповідності до п,1, ст.26, п.13, ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити регламент роботи Великописарівської селищної ради (додається).
2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Селищний голова Людмила Бірюкова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням ІІ сесії Великописарівської селищної ради 8 скликання від
27 листопада 2020 року
Регламент
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Розділ І. Загальні положення
Стаття 1. Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», іншими законодавчими актами, статутом територіальної громади, цим Регламентом та Положенням про постійні комісії ради.
Стаття 2. Регламент ради є обов’язковим для виконання всіма депутатами, селищнимголовою та іншими посадовими особами місцевого самоврядування. Регламент встановлює порядок скликання і проведення сесії ради, формування виконавчих органів ради, порядок прийняття рішень та звітів, порядок здійснення контрольної діяльності, прийняття рішень та спеціальними процедурами, процедуру діяльності депутатів, посадових осіб та органів ради.
Стаття 3. Робота ради ведеться державною мовою. У разі, коли промовець не володіє державною мовою, він має право виступати іншою мовою. Переклад його виступу на державну мову, у разі необхідності, забезпечує апарат ради, у випадках передбачених Законами України «Про засади державної мовної політики» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної», або сам промовець.
Стаття 4. 1. Представники засобів масової інформації акредитуються на весь час сесії, відмова в акредитації повинна бути вмотивованою. Апарат ради надає представникам засобів масової інформації матеріали сесії, за винятком тих, які розглядаються за спеціальними процедурами.
2. У разі порушення законодавства про інформацію або цього Регламенту представниками засобів масової інформації рада може позбавити їх акредитацій на визначений нею термін. Засіб масової інформації, представник якого був позбавлений акредитації, має право запропонувати для акредитації іншого свого представника на наступне засідання ради.
3. На засіданнях ради можуть бути присутні особи за запрошенням, за викликом, депутати інших рад.
4. Посадові особи, яких обирає, призначає чи затверджує рада, викликаються безпосередньо, а підлеглі їм службовці через них.
5. Інші особи можуть бути присутні на пленарних засіданнях ради за умови встановлення їх особи та у межах наявних вільних сидячих та стоячих місць позаду рядів місць для депутатів та осіб, визначених у пункті 3 цієї статті.
6. Запис присутніх осіб проводить апарат ради і список передає головуючому.
7. Порядок розміщення депутатів та інших присутніх у залі засідань осіб визначається радою. Кожному депутату визначається його персональне місце, яке не може бути зайняте іншими особами.
Стаття 5. 1. За рішенням ради, яке приймається після скороченого обговорення більшістю голосів депутатів від загального складу ради, можуть проводитися її закриті засідання для розгляду конкретно визначених питань.
2. На закритому засіданні мають право бути присутніми особи, які визначені радою.
3. Рада після обговорення наприкінці закритого засідання приймає рішення щодо публікації матеріалів цього засідання.
Стаття 6. Особи, присутні на засіданнях ради, повинні утримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні і не порушувати порядок. У разі порушення порядку їх за розпорядженням головуючого на засіданні може бути випроваджено з приміщення, де відбувається засідання.
Стаття 7. Діяльність ради, її виконавчих органів здійснюється згідно з планами роботи, які затверджуються радою та виконавчим органом з врахуванням пропозицій постійних комісій і депутатів ради, наукових установ та об’єднань громадян, органів територіальної самоорганізації громадян.
Стаття 8.Засідання сесії відбувається у залі засідань Великописарівської селищної ради за адресою 42800 Сумська область, смт.Велика Писарівка, вулиця Незалежності, буд. 9-А. На будинку ради постійно піднімається Державний прапор України, а під час засідань ради в сесійному залі встановлюється Державний прапор України та прапор територіальної громади.
Стаття 9. Кожне перше пленарне засідання ради нового скликання починається і останнє завершується виконанням у залі, де вони проводяться, Державного Гімну України.
Розділ ІІ. Сесія ради
Глава 1. Порядок скликання сесії
Стаття 10. 1. Рада проводить свою роботу сесійно.
2. Сесії ради складаються з пленарних засідань ради і засідань постійних та інших комісій ради, що проводяться у перерві між пленарними засіданнями.
Стаття 11. 1. Порядок скликання сесії визначається статтею 46 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
2. У випадках, коли сесія скликається за пропозицією виконавчого комітету, постійної комісії чи на вимогу не менш, як однієї третини обраних депутатів ради, в апарат ради передається протокол засідання із зазначенням питань запропонованих до розгляду сесії.
Стаття 12. Сесія ради є правомочною, якщо в пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених розділом VIII цього Регламенту.
Глава 2. Розпорядок роботи сесії
Стаття 13. 1. У сесійний період пленарні засідання ради проводяться з 10.00 до 11.50, з12.10 до 14.00, з 15.00 до 18.00, якщо радою не буде прийнято іншого рішення.
2. Останніх 30 хвилин депутати розглядають питання, внесені в «Різне» порядку денного сесії.
3. Пленарне засідання ради може бути продовжено головуючим на засіданні понад визначений у пункті 1. цієї статті час не більше ніж на 15 хвилин. Інші одноразові зміни часу роботи можуть здійснюватися, якщо за це проголосувала більшість депутатів від присутніх на сесії.
Глава 3. Порядок проведення сесії новообраної ради
Стаття 14. Перша сесія новообраної ради скликається територіальною виборчою комісією не пізніш, як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради.
Стаття 15. Територіальна виборча комісія не пізніш як за 5 дні до початку першої сесії ради нового скликання надсилає депутатам довідкові матеріали про обраних депутатів.
Стаття 16. 1. Для розробки проекту порядку денного першої сесії ради нового скликання та проектів інших документів, що виносяться на першу сесію, підготовки пропозицій щодо організації її роботи, новообраний, селищнийголова утворює робочу групу з числа новообраних депутатів цієї ради.
2. Перше засідання підготовчої депутатської групи скликає новообраний селищнийголова не пізніш як за 3 дні до початку першої сесії ради нового скликання.
3. Підготовча депутатська група обирає зі свого складу голову, заступника та секретаря. Свою роботу група здійснює на засадах, встановлених Положенням про постійні комісії ради.
4. Робоча група припиняє свою діяльність із створенням постійних комісій ради.
5. Про проведену роботу підготовча депутатська група готує інформацію на першу сесію ради.
Стаття 17. Робоча група спільно з апаратом ради до початку першої сесії ради нового скликання надсилає депутатам перелік постійних комісій ради, із зазначенням кола профільних для кожної комісії питань, а також питань, які передбачається внести на розгляд ради та час скликання і місце проведення сесії.
Стаття 18. 1. Першу сесію новообраної ради відкриває і веде голова територіальної виборчої комісії. Він інформує раду про підсумки виборів депутатів та селищногоголови і визнання їх повноважень.
2. До визнання повноважень депутатів як членів ради новообрана рада може приймати рішення тільки з питань відкриття сесії, обрання робочих органів сесії.
3. Після визнання повноважень селищногоголови, йому передається ведення сесії.
Стаття 19. 1. На першому засіданні ради головуючий на сесії пропонує депутатам розпочати формування депутатських груп (фракцій) ради, дає пояснення про їх права і порядок формування.
2. Формування депутатських груп (фракцій) та постійних комісій проводиться депутатами в пленарний та поза пленарний час.
Стаття 20. 1. Рада до утворення постійних комісій ради проводить засідання з таким порядком денним:
1) інформація голови територіальної виборчої комісії;
2) обрання лічильної комісії;
3) обрання секретаріату сесії;
4) інформація підготовчої депутатської групи, відповіді на запитання;
5) доповідь селищного голови попереднього скликання про стан справ у місті;
6) обговорення і визначення переліку, кількісного складу і функцій постійних комісій ради;
7) утворення постійних комісій ради та затвердження їх складу;
8) обрання голів постійних комісій ради.
Згадана вище частина порядку денного першої сесії ради нового скликання не потребує обговорення та затвердження.
2. Підготовча депутатська група може включати до порядку денного сесії інші питання, які потребують обговорення і затвердження.
Глава 4. Чергові і позачергові сесії
Стаття 21. Сесії ради згідно зі статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» можуть скликатися:
- сільським, селищним, міським головою;
- секретарем ради;
- однією третиною (1/3) депутатів від загального складу ради;
- виконавчим комітетом ради.
Стаття 22. 1. Чергові сесії ради скликаються за розпорядженням селищного голови в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру – не рідше ніж один раз на місяць.
2. Апарат ради за 10 днів повідомляє депутатів про час скликання і місце проведення та перелік питань, які передбачається внести на розгляд чергової сесії ради. Ця інформація обов’язково публікується в офіційному друкованому виданні ради, на її офіційному сайті, оприлюднюється в інших засобах масової інформації.
Стаття 23. 1. Позачергові сесії скликаються у випадку гострої необхідності.
2. Мотивовані пропозиції про скликання позачергової сесії ради підписані ініціаторами, надсилаються селищному голові з зазначенням питань до порядку денного та проектами документів, розгляд яких пропонується, не пізніше як за три дні до початку сесії.
3. Рішення про скликання позачергової сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.
4. Матеріали позачергової сесії видаються депутатам при їх реєстрації.
Глава 5. Порядок денний сесії
Стаття 24. 1. Проект порядку денного формується апаратом ради.
2. Пропозиції щодо включення питань до проекту порядку денного сесії можуть вноситись селищним головою, секретарем ради, постійними комісіями, депутатськими групами (фракціями), депутатами, виконавчим комітетом ради, загальними зборами громадян, старостами.
3. Основою для формування порядку денного сесії ради є перспективний план роботи ради.
Стаття 25. Всі питання, включені до проекту порядку денного, які вносяться на розгляд ради, попередньо повинні обов’язково розглядатись профільною постійною комісією та іншими постійними комісіями, крім випадків, передбачених цим Регламентом.
Стаття 26. 1. До проекту порядку денного чергової сесії регулярно включаються звіти виконавчих органів ради, посадових осіб, яких рада відповідно утворює, обирає, призначає чи затверджує.
2. До проекту порядку денного позачергової сесії вносяться лише ті питання, розгляд яких визначено у пропозиціях про скликання позачергової сесії.
3. Проект порядку денного позачергової сесії повідомляється депутатам не пізніш як за день до сесії ради.
4. Питання, внесені до порядку денного позачергової сесії ради, можуть розглядатися профільною постійною комісією ради в день проведення сесії. У виключних випадках питання, внесені до порядку денного позачергової сесії, можуть розглядатись на пленарних засіданнях без обговорення у постійних комісіях, якщо за це проголосувало більшість депутатів від загального складу.
Стаття 27. 1. Проект порядку денного сесії, сформований відповідно до вимог, зміни до нього обговорюються і затверджуються в цілому селищною радою більшістю голосів присутніх депутатів.
2. Обговорення щодо включення будь-якого питання до порядку денного сесії проводиться за скороченою процедурою.
Стаття 28. 1. Питання затвердженого порядку денного сесії ради можуть розглядатися в іншій, ніж передбачена в ньому послідовності, відкладатися, змінюватися чи виключатися з порядку денного за рішенням ради, прийнятим після обговорення за скороченою процедурою.
2. При цьому заслуховується виступ ініціатора додаткового питання до порядку денного з його обґрунтуванням, ступінь підготовленості питання для прийняття рішення, а також заслуховується виступ з цього питання голови відповідної постійної комісії та представника відповідного виконавчого органу ради.
Глава 6. Порядок підготовки питань для розгляду на сесії
Стаття 29. Секретар ради разом з апаратом ради організовує підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії. У разі не утворення апарату ради його виконання його функції у повному обсязі забезпечує секретар ради.
Стаття 30. Пропозиції щодо питань, які виносяться на розгляд сесії ради, можуть вноситися селищним головою, секретарем ради, постійними комісіями, депутатськими групами (фракціями), депутатами, виконавчим комітетом ради, загальними зборами громадян, а також органами самоорганізації населення, трудовими колективами, політичними партіями і громадськими організаціями.
Стаття 31. Працівники відділів, управлінь, інших виконавчих органів зобов’язані надавати ініціаторам проектів рішень допомогу і інформацію, необхідну для підготовки даних питань.
Стаття 32. 1. Підготовлені проекти рішень ради проходять юридичну експертизу в юридичній службі та погоджуються (візуються) головою профільної комісії ради.
2. Підготовлені проекти рішень ради повинні містити:
- підпис виконавця, який готував проект рішення;
- підписи осіб, які погоджували дане рішення.
До рішення додаються також довідкові матеріали з техніко-економічним обґрунтуванням стосовно тих питань, що пов’язані з витратами із бюджету та відчуженням комунального майна.
Стаття 33. 1. Не пізніше як за 1 день до розгляду питань на сесії постійні комісії ради проводять їх попереднє обговорення.
2. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації, які розглядаються і враховуються при прийнятті остаточного рішення на сесії ради.
Стаття 34. Проекти рішень, інші матеріали, які вносяться на розгляд ради, не пізніше як за 10 днів до відкриття сесії подаються до апарату ради, який не пізніше як за 8 днів до відкриття сесії доводить їх до відома депутатів.
Стаття 35. Матеріали, підготовлені з відступами від вимог цього Регламенту, приймаються до розгляду на сесії ради, як виняток, лише у випадку, коли вони вимагають термінового вирішення, були розглянуті на профільній комісії та завізовані головами всіх постійних комісій і вносяться до порядку денного сесії в порядку їх надходження.
Розділ ІІІ. Пленарні засідання ради
Глава 1. Виключна компетенція ради
Стаття 36. Виключно на пленарних засіданнях ради вирішуються питання, передбачені статтею 26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
Глава 2. Робочі органи сесії
Стаття 37. Для забезпечення роботи пленарних засідань обираються робочі органи сесії з числа депутатів:
- лічильна комісія;
- секретаріат сесії.
Стаття 38. 1. Лічильна комісія утворюється на пленарному засіданні на термін повноважень ради.
2. На першому організаційному засіданні лічильна комісія обирає зі свого складу голову, заступника та секретаря комісії.
3. Лічильна комісія здійснює підрахунок голосів при прийнятті рішень відкритим голосуванням шляхом підняття руки.
4. У випадку відсутності на пленарному засіданні члена (членів) лічильної комісії рада може за необхідності обрати на період даного пленарного засідання нового члена (членів) або новий склад лічильної комісії.
5. За дорученням ради функції лічильної комісії може виконувати секретар ради або селищний голова.
Стаття 39. 1. Секретаріат обирається на пленарному засіданні на термін повноважень ради.
2. Секретаріат виконує наступні функції:
• веде протокол пленарного засідання ради;
• проводить реєстрацію депутатів, які бажають виступити в обговоренні питань порядку денного;
• надає допомогу головуючому у веденні сесії ради;
• проводить реєстрацію листів, звернень, скарг, заяв, що надійшли на адресу сесії та передає їх головуючому на пленарному засіданні;
• забезпечує передачу вказаних документів виконавцям.
3. У випадку відсутності на пленарному засіданні члена (членів) секретаріату рада може за необхідності обрати на період даного пленарного засідання нового члена (членів) або новий склад секретаріату.
4. У разі не утворення секретаріату його функції виконує секретар ради.
Стаття 40. Кількісний та особовий склад лічильної комісії і секретаріату сесії затверджується більшістю депутатів від їх загального складу.
Стаття 41. 1. В необхідних випадках за рішенням ради може створюватись редакційна комісія з числа депутатів.
2. Редакційна комісія готує кінцевий текст рішення ради, інші визначені радою матеріали.
Глава 3. Ведення пленарних засідань
Стаття 42. 1. Пленарні засідання ради проводяться згідно з розпорядком роботи сесії.
2. Рішення ради (крім процедурних) приймаються лише з питань, внесених до порядку денного засідання, за винятком випадків, встановлених цим Регламентом.
Стаття 43. 1. Пленарні засідання ради відкривають, ведуть і закривають селищний голова або секретар ради, а на першій сесії – голова територіальної виборчої комісії. Якщо вони з будь-яких причин не здійснюють цього, то функції головуючого виконує обраний радою депутат.
2. На час доповіді, співдоповіді або виступу у дебатах головуючого, підчас розгляду внесеної ним пропозиції з непроцедурного питання та прийняття рішення щодо неї, а також під час розгляду питання, що містить конфлікт інтересів головуючого, він звільняє місце, відведене для головуючого, а ведення засідання доручається іншій особі, зазначеній в частині 1 цієї статті.
Стаття 44. 1. Головуючий на пленарному засіданні ради:
1) відкриває, закриває та неупереджено веде засідання, оголошує перерви в засіданнях ради;
2) виносить на обговорення проекти рішень, інші акти ради, оголошує їх повну назву, редакцію та ініціаторів внесення, інформує про матеріали, що надійшли на адресу ради;
3) організовує розгляд питань;
4) повідомляє списки осіб, які записалися для виступу;
5) надає слово для доповіді (співдоповіді), виступу, оголошує наступного промовця;
6) створює рівні можливості депутатам для участі в обговоренні питань;
7) ставить питання на голосування, повідомляє його результати;
8) забезпечує дотримання цього Регламенту всіма присутніми на засіданні;
9) робить офіційні повідомлення, а також ті, які вважає за необхідне оголосити у відповідності з порядком денним сесії;
10) вживає заходів до підтримання порядку на засіданні;
11) здійснює інші повноваження, що випливають з цього Регламенту.
2. Під час засідання ради головуючий не перериває промовців, крім випадків, зазначених у цьому Регламенту, не коментує і не дає оцінок щодо їх виступів.
3. Головуючий може доручити відповідним особам зачитування письмових документів, пропозицій щодо обговорюваного питання і з питання, підготовленого відповідною комісією ради. Зачитування документів пропозицій від комісії здійснюється визначеним комісією доповідачем.
Стаття 45. 1. Пленарне засідання ради відкривається і проводиться, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. Реєстрація депутатів проводиться перед кожним пленарним засіданням.
2. На початку пленарного засідання ради і після кожної перерви головуючий проводить реєстрацію депутатів. На початку засідання головуючий повідомляє присутніх про кількість депутатів, відсутніх з поважних причин.
3. Якщо відкриття пленарного засідання неможливе у зв’язку з відсутністю за даними реєстрації необхідної кількості депутатів, головуючий відкладає відкриття пленарного засідання на 1 годину, або оголошує дату, на яку переноситься початок сесії ради або дату наступного пленарного засідання.
4. На вимогу депутатської групи (фракції) головуючий проводить реєстрацію депутатів, присутніх на засіданні. Якщо голосування не може проводитися у зв’язку з відсутністю на засіданні необхідної кількості депутатів, головуючий закриває засідання з додержанням положень пункту 3 цієї статті.
Стаття 46. На початку пленарного засідання головуючий оголошує порядок денний. Питання розглядаються в тій послідовності, в якій їх включено до порядку денного пленарного засідання.
Стаття 47. 1. За рішенням ради головуючий може об’єднати обговорення кількох, пов’язаних між собою, питань порядку денного пленарного засідання. Якщо з цього приводу виникають заперечення депутатів, процедурне рішення про це приймається без обговорення.
2. До початку розгляду питання порядку денного головуючий може робити повідомлення раді, які вважає доцільними, у термінових випадках такі повідомлення він може робити і в ході пленарного засідання.
Глава 4. Порядок надання слова
Стаття 48. 1. Час, який надається для доповіді – до 20 хвилин, співдоповіді і заключного слова – до 10 хвилин. Виступаючим в обговоренні, для повторних виступів при обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій, надається час тривалістю до 3 хвилин, для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хвилин.
2. Для надання слова всім промовцям з певного виду виступів, зазначених у пункті 1 цієї статті, на більш тривалий час, ніж встановлено у пункті 1 цієї статті, рада приймає рішення без обговорення більшістю голосів депутатів. У разі необхідності головуючий може на прохання окремого промовця та за згодою більшості депутатів, визначеною шляхом голосування, продовжити йому час для виступу.
3. Якщо виступ промовця повторює те, що вже виголошували інші промовці під час обговорення даного питання, і головуючий вважає, що рада отримала з цього питання достатню інформацію, він може звернутися до промовця з проханням скоротити або закінчити виступ.
Стаття 49. 1. Рада може визначити загальний час для обговорення питання, після закінчення якого головуючий припиняє надання слова і в разі необхідності обговорення цього питання проводиться за скороченою процедурою.
2. Якщо з’ясується, що визначеного часу для обговорення питань недостатньо, рада без обговорення може прийняти процедурне рішення про збільшення часу для обговорення.
Стаття 50. 1. Запис депутатів на виступ проводиться шляхом відповідно звернення до секретаріату сесії, яке ним реєструється.
2. Список осіб, які записалися на виступ з питання, що розглядається, передається головуючому.
3. Головуючий на засіданні може надати слово для виступу і в разі усного звернення депутата або іншої особи, якщо в цьому виникла потреба.
Стаття 51. В необхідних випадках при прийнятті рішення, які потребують юридичного обґрунтування, головуючий може надавати слово представнику юридичної служби.
Стаття 52. 1. Кожна з депутатських груп (фракцій) має гарантоване право на постановку запитання доповідачу (співдоповідачу), а також на виступ одного свого представника з питання чи пропозиції, які мають ставитися на голосування.
2. Депутату, який вніс пропозицію чи поправку, на його прохання, надається слово для виступу.
Стаття 53. На пленарному засіданні ніхто не може виступати без дозволу головуючого.
Стаття 54. 1. Промовець повинен виступати тільки з того питання, з якого йому надано слово.
2. Депутат та головуючий може виступити на засіданні ради з одного і того ж питання чи пропозиції, які будуть ставитися на голосування, не більше двох разів.
3. Слово щодо порядку ведення пленарного засідання ради, питань про неприйнятність рішення, для довідки, відповіді на запитання і роз’яснень надається головуючим позачергово, але не перериваючи промовця.
4. Запитання доповідачам та співдоповідачам ставляться письмово або усно. Головуючий на пленарному засіданні оголошує письмові запитання та надає слово для запитань депутатам від різних зареєстрованих депутатських груп (фракцій).
Стаття 55. 1. Доповіді і співдоповіді, виступи, заяви, запити виголошуються з трибуни.
2. Якщо головуючий не представив промовця під час надання йому слова,промовець представляється на початку виступу, а у разі виступу від депутатської групи (фракції) – зазначає і її назву.
Стаття 56. Перед завершенням роботи сесії у «різному» відводиться час до 30 хвилин для виступів депутатів ради з пропозиціями, зауваженнями, короткими заявами і повідомленнями. Обговорення при цьому, як правило, не проводиться.
Глава 5. Організація розгляду питань
Стаття 57. Обговорення питання на пленарному засіданні ради включає:
1) доповідь, запитання доповідачу і відповіді на них;
2) співдоповіді (в разі необхідності), запитання співдоповідачам і відповіді на них;
3) виступ чи оголошення думки головою чи представником від профільної постійної комісії;
4) виступи членів постійної комісії з оголошенням та обґрунтуванням окремої думки;
5) виступи представників від кожної зареєстрованої депутатської групи (фракції);
6) виступи депутатів;
7) оголошення головуючим про припинення обговорення;
8) заключне слово співдоповідачів і доповідача;
9) уточнення і оголошення головуючим, які надійшли щодо обговорюваного питання і будуть ставитися на голосування;
10) виступи депутатів з мотивів голосування.
Стаття 58. 1. У необхідних випадках, визначених радою, та інших прямо зазначених в Регламенті питань, приймаються після скороченого обговорення, яке включає:
1) запитання доповідачу, співдоповідачам, і відповіді на них;
2) виступ голови або представника від профільної постійної комісії;
3) виступи двох депутатів, які підтримують рішення, та двох депутатів, які його не підтримують;
4) уточнення та оголошення головуючим пропозицій, які надійшли і будуть ставитися на голосування;
5) виступи депутатів з мотивів голосування.
2. З питань, по яких непотрібно проводити обговорення, з процедурних та організаційних питань щодо ведення сесії, рада приймає рішення без обговорення.
Стаття 59. Рішення про необхідність обговорення рада приймає більшістю голосів від присутніх.
Стаття 60. Слово для виступу з мотивів голосування надається за усним зверненням депутата.
Стаття 61. Депутат, група депутатів (фракцій) або постійна комісія можуть подати до секретаріату на ім’я головуючого свою окрему думку щодо прийнятого на пленарному засіданні рішення. Окрема думка, включається як додаток до матеріалів сесії.
Стаття 62. У ході обговорення питання на засіданні ради можуть вноситися:
1) пропозиції щодо порядку ведення пленарного засідання та організації розгляду питання;
2) пропозиції, поправки постійних комісій, депутатських груп (фракцій), депутатів.
Стаття 63. Усі пропозиції щодо обговорюваного питання після оголошення його на сесії подаються в письмовій формі до секретаріату на ім’я головуючого.
Стаття 64. Тексти виступів депутатів, які виступили, і тих, які не мали змоги виголосити їх у зв’язку з припинення обговорення, передаються в секретаріат і включаються в протокол.
Глава 6. Прийняття рішень
Стаття 65. Рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.
Стаття 66. 1. Рішення ради приймаються на її пленарному засіданні більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та цим Регламентом.
2. При встановленні результатів голосування враховується голос селищного голови.
Стаття 67. Рішення ради приймається відкритим, поіменним або таємним голосуванням.
Стаття 68. 1. Рішення ради з будь-якого питання приймається на її пленарному засіданні після його обговорення. Прийняття рішення без обговорення питання допускається лише в випадках, зазначених у цьому Регламенті.
2. Рішення ради про припинення обговорення на пленарному засіданні може прийматися, якщо за це проголосувала більшість від присутніх депутатів.
3. Питання, що виносяться на розгляд ради, попередньо розглядаються у відповідних постійних комісіях.
4. Голосування здійснюється депутатами особисто в залі засідань або у відведеному для таємного голосування місці.
5. Рішення, які не отримали необхідної більшості голосів на підтримку, вважаються відхиленими.
Стаття 69. Рішення з процедурних питань приймаються після їх обговорення за скороченою процедурою або без обговорення. Процедурними вважаються питання, що стосуються визначення способу розгляду питань на засіданні, а також зазначені в Регламенті, як такі. Процедурні питання не потребують їх попередньої підготовки в постійних комісіях. Якщо виникає сумнів, чи запропоноване до розгляду питання є процедурним, рішення про це без обговорення приймається радою більшістю голосів депутатів від присутніх на пленарному засіданні.
Стаття 70. 1. Рада може скасовувати своє рішення, якщо за це проголосувала більшість від загального складу ради.
2. У ході прийняття рішення чи вирішення іншого питання може здійснюватися переголосування радою, після проведення нового обговорення, якщо за це проголосувало більшість депутатів від присутніх на пленарному засіданні.
Стаття 71. Формою виконання рішень ради може бути протокольне доручення, яке приймається на пленарному засіданні ради на випадок, коли поставлене депутатами чи керівниками виконавчих органів ради питання не ввійшло в проект того чи іншого рішення, але має до нього безпосереднє відношення.
Стаття 72. 1. Рішення ради приймаються відкритим та відкритим поіменним голосуванням шляхом підрахунку голосів чи таємним голосуванням шляхом подачі бюлетенів.
2. Всі рішення приймаються радою відкритим голосуванням, крім випадків, коли законом чи Регламентом встановлено таємне голосування.
Стаття 73. 1. Поіменне голосування проводиться за пропозицією будь-кого з депутатів, підтримане 1/3 частиною депутатів від присутніх на сесії.
2. Дані про результати поіменного голосування роздруковуються апаратом ради і надаються представникам депутатських груп (фракцій), депутатам за їх зверненнями, представникам засобів масової інформації.
Стаття 74. Рішення ради може бути зупинено селищним головою у відповідності до частини четвертої статті 59 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
Стаття 75. 1. Прийняті радою рішення розмножуються і передаються у всі постійні комісії та видаються депутатам за їх вимогою через 5 календарних днів після закінчення відповідного пленарного засідання.
2. Про прийняті рішення сповіщається в засобах масової інформації.
3. Особливості діяльності ради з підготовки, прийняття та відстеження ефективності регуляторних актів визначаються Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.
Стаття 76. 1. Рішення ради надсилаються відповідним підприємствам, організаціям і установам, посадовим особам і доводяться до відома громадян не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження/підписання документа.
2. Рішення ради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо не встановлено іншого строку введення цих рішень в дію.
3. Рішення ради індивідуально-правового характеру набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо не встановлено іншого строку введення цих рішень в дію.
Стаття 77. Прийняті рішення підписуються головуючим. Рішення з питань, які розглядалися коли головуючий тимчасово передавав усі свої обов’язки іншій особі у встановленому порядку, підписуються такою особою.
Глава 7. Порядок голосування пропозицій
Стаття 78. 1. Обговорення і голосування з питань і пропозицій проводиться таким чином, щоб з’ясувати дійсне волевиявлення більшості депутатів щодо них.
2. Розгляд одного питання порядку денного без прийняття рішення щодо нього не може перериватися розглядом інших питань порядку денного.
Стаття 79. Після закінчення обговорення питання головуючий оголошує про перехід до голосування, а також про вид голосування, якщо з цього приводу є спеціальні вимоги Регламенту або пропозиції депутатів.
Стаття 80. 1. На голосування ставляться всі пропозиції і поправки.
2. Якщо окрема думка депутата чи постійної комісії містить пропозиції щодо обговореного питання, головуючий оголошує ці пропозиції і також ставить їх на голосування.
3. Пропозиції і поправки повинні проходити юридичну експертизу, яку на пленарному засіданні дає представник від юридичної служби.
4. Головуючий може відмовити ініціатору пропозиції чи поправки поставити на голосування запропонований ним текст, який суперечить чинному законодавству.
Стаття 81. 1. Пропозиції та поправки до проектів рішень ради подаються депутатами доповідачу з даного питання у письмовій формі за особистим підписом ініціаторів не пізніше, як за день до початку сесії.
2. Пропозиції і поправки ставляться на голосування в порядку надходження.
Стаття 82. 1. Головуючий послідовно оголошує зміст поправок і пропозицій і, якщо немає зауважень до їх змісту, переходить до голосування кожної поправки чи пропозиції окремо.
2. Головуючий після закінчення голосування повідомляє повні результати і прийняте рішення.
Стаття 83. 1. Після оголошення головуючим початку голосування ніхто не може його переривати. Спочатку голосування і до оголошення його результатів слово нікому не надається.
2. В разі порушення процедури голосування або виникнення перешкоди під час його проведення, негайно проводиться повторне голосування без обговорення.
3. Голосування проводиться за допомогою підняття рук чи системи для голосування при проведенні відкритого голосування або бюлетенями при проведенні таємного голосування.
4. Поіменне голосування проводиться шляхом опитування головуючим вголос кожного депутата під час пленарного засідання.
Стаття 84. В будь-який час депутат може звертатись з такими пропозиціями щодо дотримання Регламенту під час проведення пленарного засідання ради:
- щодо перерви у пленарному засіданні;
- щодо закритості (гласності) розгляду питань порядку денного;
- про припинення обговорення питання порядку денного;
- про те, щоб вважати список для виступів вичерпаним;
- про перенесення питання порядку денного;
- про повторний розгляд сесійного питання.
Стаття 85. Пропозиції щодо дотримання Регламенту повинні негайно ставитись на обговорення і голосування. Якщо є декілька пропозицій, то слід організовувати голосування з дотриманням черговості.
Стаття 86. Виступи щодо регламенту не повинні тривати довше ніж 3 хвилини і обмежуватись обговоренням питань, безпосередньо пов’язаних з Регламентом і у відповідності з ним, а не самих питань.
Стаття 87. При розгляді пропозицій щодо регламенту надається можливість представнику кожної депутатської групи та фракції висловити свою думку «за» чи «проти».
Стаття 88. Головуючий може повторно висловити свою думку щодо відповідного пункту Регламенту перед повторним голосуванням.
Стаття 89. Одна і та ж пропозиція не може ставитись на голосування більше двох разів, крім випадків, передбачених Регламентом.
Глава 8. Таємне голосування
Стаття 90. 1. З визначених радою питань може проводитися таємне голосування.
2. Рішення про проведення таємного голосування приймається більшістю депутатів від загального складу ради.
Стаття 91. Таємне голосування обов’язково проводиться у випадках, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, частиною 3 статті 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
Стаття 92. 1. Таємне голосування організовує лічильна комісія.
2. Рішення лічильної комісії приймаються більшістю голосів членів комісії.
Стаття 93. 1. Бюлетені для таємного голосування з питань, що поставлені на голосування виготовляються лічильною комісією за встановленою формою. У бюлетень для таємного голосування по проекту рішення ради вноситься запис «підтримую рішення» і праворуч порожній квадрат, нижче – запис «не підтримую рішення» і праворуч порожній квадрат, ще нижче – запис «утримуюсь» і праворуч порожній квадрат.
2. На кожному бюлетені для таємного голосування мають бути підписи всіх членів лічильної комісії.
Стаття 94. Час і місце проведення голосування, а також організація голосування встановлюється лічильною комісією і доводиться до відома всіх депутатів.
Стаття 95. Лічильна комісія перед початком голосування:
- одержує від секретаря ради складений в алфавітному порядку список усіх депутатів, повноваження яких визначені дійсними;
- організовує заповнення бюлетенів для таємного голосування;
- опломбовує скриньки для таємного голосування і забезпечує всі умови для повного дотримання таємниці волевиявлення;
- знищує бюлетені, що залишились після завершення їх видачі.
Стаття 96. 1. Голосування проводиться у кабіні (приміщенні) для таємного голосування. Заповнений бюлетень опускається в скриньку, яка повинна знаходитися біля кабіни (приміщення) для таємного голосування.
2. Підрахунок голосів і встановлення результатів виборів проводиться лише членами лічильної комісії.
Стаття 97. 1. Про результати таємного голосування лічильна комісія складає протокол, який підписують усі члени лічильної комісії.
2. Голова лічильної комісії оголошує результати голосування.
Стаття 98. 1. На підставі доповіді лічильної комісії про результат таємного голосування головуючий повідомляє, прийнято рішення або ні, а при виборах (погодженні) називає кандидатури, обрані (погоджені) на посади.
Глава 9. Дисципліна та етика пленарних засідань
Стаття 99. 1. На пленарному засіданні ради промовець, як і всі присутні, зобов’язаний дотримуватись правил депутатської етики, визначених у статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», не повинен вживати образливі висловлювання, непристойні та лайливі слова, закликати до незаконних і насильницьких дій. Головуючий має право попередити промовця про неприпустимість порушення – позбавити його права виступу на даному засіданні.
2. Депутат або представник депутатської фракції, групи, на адресу яких були виголошені образливі слова, може звернутися до головуючого про надання слова для репліки. Головуючий на засіданні надає слово депутату, або представнику депутатської фракції, групи відразу після звернення.
3. Якщо головуючий звертається до промовця, останній повинен зупинити свій виступ, в іншому разі головуючий може позбавити його слова.
4. Якщо промовець перевищує час, відведений для виступу, або висловлюється не з обговорюваного питання, виступає не з тих підстав, з яких йому надано слово, головуючий після попередження позбавляє його слова.
Стаття 100. 1. Якщо депутат своєю поведінкою заважає проведенню пленарного засідання ради,- головуючий попереджає його персонально і закликає до порядку. Після повторного попередження головуючий за згодою більшості депутатів, присутніх на сесії, визначеною шляхом голосування, може запропонувати депутату залишити зал.
2. Якщо депутат відмовляється залишити зал, головуючий припиняє засідання до виконання депутатом його вимог.
Стаття 101. У разі грубого порушення дисципліни або перешкод у проведенні засідання головуючий може оголосити перерву або закрити засідання.
Глава 10. Про порядок оформлення матеріалів сесії
Стаття 102. Матеріали сесії складаються з протоколу та фонограми (відеозапису) сесії.
Стаття 103. 1. Протокол сесії повинен містити:
1) назву ради та її скликання, порядковий номер сесії, дату і місце її проведення, час початку і закінчення;
2) загальне число депутатів ради, кількість присутніх, список запрошених на сесію та прізвища депутатів вищих рівнів, які були присутніми на сесії;
3) порядок денний і регламент часу роботи;
4) прізвища, посади доповідачів, співдоповідачів і виступаючих;
5) результати голосування і прийняті рішення;
6) запити депутатів, відповіді на них, прийняті радою рішення по запитах.
2. До протоколу сесії додаються:
1) тексти доповідей і співдоповідей;
2) тексти виступів депутатів, які не брали участі у дебатах і в зв’язку з припиненням обговорення питань;
3) список присутніх на сесії депутатів;
4) поправки і доповнення до проектів рішень;
5) довідки, зауваження;
6) порядок ведення сесії.
Стаття 104. Фонограма (відеозапис) сесії, записана на носіях електронної інформації, зберігається у секретаріаті ради протягом 1 року.
Стаття 105. 1. Протоколи сесій ради підписуються головуючим та одним із членів секретаріату сесії.
2. Протокол сесії ради оформляється не пізніше 5 днів після завершення сесії ради.
Розділ IV. Депутати, посадові особи і органи ради
Глава 1. Депутати
Стаття 106. Права, порядок діяльності депутата в раді та її органах визначаються законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади, Положеннями про постійні комісії ради і цим Регламентом.
Стаття 107. 1. Повноваження депутата починаються з моменту офіційного оголошення відповідною територіальною виборчою комісією на сесії ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів і закінчуються в день відкриття першої сесії ради нового скликання.
2. Повноваження депутата можуть бути припинені достроково у випадках, передбачених Законом.
Стаття 108. 1. Депутат зобов’язаний брати участь у роботі ради, засіданні постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.
2. Участь депутата у роботі ради та її комісій виявляється:
- в присутності на всіх пленарних засіданнях і засіданнях комісій;
- в активній роботі над питаннями, які виносяться на розгляд ради і попередньо розглядаються постійною комісією;
- виступах з питань, які розглядаються;
- внесенні поправок і пропозицій при розгляді проектів рішень ради;
- ініціюванні питань до плану роботи ради і постійних комісій;
- ініціюванні питань до порядку денного сесії;
- підготовці проектів рішень;
- організації контролю за виконанням, в першу чергу, рішень ради, віднесених до компетенції постійної комісії, в якій працює депутат;
- підготовці матеріалів по звіту постійної комісії перед міською радою;
- інформації виборців про рішення, які приймаються радою і постійною комісією, тощо.
Стаття 109. Відповідно до частини 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і цього Регламенту ради депутат за рішенням ради може вести пленарне засідання сесії. В цьому випадку цей депутат підписує протокол і прийняті рішення ради.
Стаття 110. Депутат має право вийти з пропозицією про включення окремих питань до порядку денного. Ця пропозиція попередньо розглядається на засіданні відповідної постійної комісії. Про включення чи невключення запропонованих депутатом питань до порядку денного сесії, вирішує постійна комісія.
Стаття 111. Депутат має право на депутатське звернення, депутатський запит та депутатське запитання. Порядок їх внесення та розгляду викладений в статтях 13, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та в розділі VII цього Регламенту.
Стаття 112. Для роботи депутатів на виборчих округах, зустрічей з виборцями кожного місяця у встановлений радою день проводиться «День депутата». Він проводиться в приміщеннях, які визначаються виконкомом ради з врахуванням пропозицій та згоди депутатів, і виділяються кожному з них підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території виборчого округу.
Стаття 113. 1. Крім інформації виборців про роботу ради, її органів, депутатами розглядаються пропозиції, заяви і скарги громадян, ведеться прийом громадян.
2. Депутат розглядає звернення, які надійшли до нього, вживає заходів до їх вирішення. З цією метою депутат може направляти одержані ним пропозиції, заяви і скарги до відповідних виконавчих органів ради, інших органів, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян, якщо вирішення питань належить до їх повноважень, які зобов’язані розглянути їх відповідно до чинного законодавства і про результати повідомити заявника, а також депутата.
Стаття 114. Депутат періодично, але не менш як один раз на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу і роботу ради перед виборцями, і перед колективами та об’єднаннями громадян.
Стаття 115. Депутат як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та член ради, здійснюючи депутатські повноваження, повинен дотримуватись правил депутатської етики, визначених у статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Стаття 116. Постійна комісія ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, в разі надходження до ради листів, заяв, звернень про порушення депутатом хоча б однієї з норм правил, викладених в статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» чи письмових повідомлень депутатів, розглядає наведені факти. В разі систематичного порушення депутатом норм депутатської етики, пропуску протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, інших вимог, передбачених статтею 37 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту згідно із статтею 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вносить пропозиції про ініціювання питання щодо відкликання депутата на пленарне засідання ради.
Стаття 117. Гарантії депутатської діяльності, охорона трудових та інших прав депутата забезпечуються відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Глава 2. Депутатські групи та фракції
Стаття 118. Депутати ради можуть добровільно об’єднуватися у депутатські групи (фракції) за умови, що до складу кожної із них входить не менше як 10 депутатів. Депутатські групи формуються як на партійній, так і на позапартійній основі. Депутатські групи, сформовані на основі партійної належності депутатів, називаються депутатськими фракціями. До складу депутатської фракції можуть входити й позапартійні депутати, які підтримують програмні документи відповідної партії. Депутатські групи, сформовані на позапартійній основі, об’єднують депутатів, які поділяють однакові або схожі погляди з питань державного і соціально-економічного розвитку, місцевого самоврядування.
Стаття 119. Депутатські групи (фракції) не можуть формуватися для захисту приватних, комерційних, місцевих, професійних чи релігійних інтересів.
Стаття 120. 1. Діяльність депутатських груп (фракцій) здійснюється в межах Конституції і законів України і спрямована на вирішення питань місцевого самоврядування. Порядок їх роботи, умови вступу і виходу депутатів з груп (фракцій) визначається самою депутатською групою (фракцією).
2. Депутат не може входити до складу більш як однієї зареєстрованої депутатської групи (фракції). Селищний голова і секретар ради не можуть входити до складу жодної депутатської групи (фракції).
Стаття 121. Депутатські групи (фракції) ради можуть формуватися і реорганізовуватися протягом повноважень ради відповідного скликання.
Стаття 122. 1. Депутатська група (фракція) реєструється радою на пленарному засіданні за поданням особи, яка очолює депутатську групу (фракцію), до якого додається підписане депутатами цієї групи (фракції) письмове повідомлення про сформування депутатської групи (фракції) із зазначенням її назви, персонального складу та партійної належності членів групи (фракції) та депутатів, які уповноважені представляти групу (фракцію).
2. Рішення про об’єднання депутатів у групу (фракцію) доводиться до відома депутатів головуючим під час пленарного засіданні ради.
3. У раді може бути створена лише одна фракція місцевої організації відповідної політичної партії, депутати від якої обрані до ради.
4. Депутатська група (фракція) не може використовувати повну чи скорочену назву існуючої депутатської групи (фракції) ради.
Стаття 123. Після реєстрації депутатської групи (фракції) на пленарному засіданні сесії головуючий інформує депутатів про сформування такої групи (фракції), її кількісний склад. В тому ж порядку повідомляється про зміни в складі депутатських груп (фракцій).
Стаття 124. Діяльність депутатської групи (фракції) також припиняється у разі прийняття депутатами, які входять до її складу, рішення про розпуск депутатської групи (фракції) чи після закінчення строку, на який депутати об’єдналися в депутатську групу (фракцію), або строку повноважень ради відповідного скликання.
Стаття 125. Депутатські групи (фракції) можуть приймати участь в попередньому обговоренні кандидатур до складу виконавчого комітету ради, керівників інших органів ради, яких вона затверджує, розгляді питань, які виносяться на сесію, вносити відповідні пропозиції щодо рішень ради, мають гарантоване право на виступ свого представника з усіх питань порядку денного на пленарних засіданнях ради. Пропозиції груп (фракцій) носять рекомендаційний характер.
Стаття 126. Голова депутатської групи (фракції) обирається депутатами, що входять до складу даної депутатської групи (фракції) на зборах групи (фракції) більшістю від загального складу групи (фракції).
Глава 3. Селищнийголова та секретар ради
Стаття 127. Селищний голова є головною посадовою особою територіальної громади, обирається нею на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування, здійснює свої повноваження на постійній основі.
Стаття 128. Селищний голова при здійсненні наданих повноважень є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою і відповідальним перед радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.
Стаття 129. Селищний голова очолює виконавчий комітет, головує на пленарних засіданнях ради (крім випадків, передбачених частиною 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та цим Регламентом) та очолює її як юридичну особу.
Стаття 130. Повноваження селищного голови визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами, Статутом територіальної громади і цим Регламентом.
Стаття 131. Селищний голова може в установленому Законом порядку зупинити дію рішень ради та її виконавчого комітету.
Стаття 132. На селищного голову поширюються повноваження та гарантії депутатів, передбачені Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». При встановленні результатів голосування до загального складу ради включається голос селищного голови, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.
Стаття 133. Повноваження селищного голови можуть бути припинені достроково в порядку, визначеному статтею 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Стаття 134. Секретар ради обирається за пропозицією селищного голови з числа її депутатів не пізніше як на 2-й сесії на строк повноважень ради та працює в ній на постійній основі.
Стаття 135. Обрання на посаду та звільнення з посади секретаря ради за пропозицією селищного голови відбувається за рішенням ради, прийнятим шляхом таємного голосування більшістю депутатів від загального складу ради.
Стаття 136. Повноваження секретаря ради визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади, цим Регламентом.
Стаття 137. На селищного голову та секретаря ради поширюються обмеження, визначені законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».
Глава 4. Постійні комісії ради
Стаття 138. Повноваження постійних комісій ради, порядок їх створення і діяльності, структура і їх взаємодія з органами виконавчої влади ради визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про постійні комісії ради, та Регламентом.
Стаття 139. Постійні комісії ради обираються з числа депутатів на першій сесії ради нового скликання на строк її повноваження у складі голови і членів комісії за поданням селищного голови та за згодою депутатів.
Стаття 140. Кількісний склад комісії визначається радою, але на менше 4-ти членів в кожній комісії. Комісії формуються по напрямках, визначених радою. В разі необхідності може бути змінено їх кількісний склад, переобрано персональний склад.
Стаття 141. 1. Голова постійної комісії може бути в будь-який час відкликаний радою, як за поданням селищного голови, так і за пропозицією членів постійної комісії, в якій працює голова комісії.
2. Голова постійної комісії може бути також відкликаний міською радою за його проханням або у випадках, зазначених цьому Регламенті.
Стаття 142. Координує роботу постійних комісій ради секретар ради.
Стаття 143. Пропозиції щодо порядку денного засідання постійної комісії формує голова комісії за поданням селищного голови, секретаря ради, депутатів не пізніше, як за добу до засідання комісії.
Стаття 144. Проекти рішень ради з питань внесених на засідання постійних комісій приймаються, як правило, один раз. Для повторного розгляду питання виконавець викладає письмове обґрунтування необхідності розгляду та погоджує його з селищним головою або секретарем ради і головою постійної комісії.
Стаття 145. Порядок денний та регламент роботи постійної комісії затверджується на початку засідання більшістю голосів від загального складу постійної комісії.
Глава 5. Тимчасові контрольні комісії ради
Стаття 146. Тимчасові контрольні комісії ради є органами ради, які обираються з числа її депутатів для здійснення контролю з конкретно визначених радою питань, що належать до повноважень органів місцевого самоврядування. Контрольні комісії подають звіти і пропозиції на розгляд ради.
Стаття 147. Рішення про створення тимчасової контрольної комісії ради, вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менш однієї третини депутатів від загального складу ради.
Стаття 148. Участь депутатів в роботі тимчасової контрольної комісії не звільняє їх від роботи в постійних комісіях ради.
Стаття 149. Засідання тимчасових контрольних комісій ради проводяться, як правило, закриті. Депутати, які входять до складу тимчасової контрольної комісії та залучені комісією для участі в її роботі, - спеціалісти, експерти, інші особи – не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв’язку з її роботою.
Стаття 150. Повноваження тимчасової контрольної комісії ради припиняються з моменту прийняття радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії, а також у разі прийняття повноважень ради, яка створила цю комісію.
Глава 6. Про порядок висвітлення діяльності ради
Стаття 151. Рада, постійні та тимчасові контрольні комісії, депутатські групи та фракції ради проводять роботу відкрито і гласно, систематично інформують населення про свою діяльність, прийняті рішення, хід їх виконання, реалізацію наказів виборців.
Стаття 152. Гласність роботи ради забезпечується шляхом публікації звіту засідань у офіційному друкованому виданні ради, офіційному веб-сайті, інших засобах масової інформації. В необхідних випадках, за рішенням ради, її засідання можуть транслюватись на площу перед приміщенням, де відбувається пленарне засідання ради.
Стаття 153. 1. Депутати для висвітлення позиції з того чи іншого питання, пов’язаного з їх депутатською діяльністю, не рідше одного разу на квартал мають гарантоване право виступу в кожному засобі масової інформації, засновником (співзасновником) якого є рада.
2. Підставою для такого виступу є письмове повідомлення на ім’я керівника відповідного засобу масової інформації, яке надається не пізніше, ніж за 7 днів до дня оприлюднення інформації.
Стаття 154. Виступи в засобах масової інформації засновником (співзасновником) якого є рада здійснюється на безоплатній основі, лише за умови, якщо вони не мають рекламного характеру.
Розділ V. Формування виконавчих органів ради
Глава 1. Утворення виконавчого комітету ради
Стаття 155. Порядок формування виконавчих органів ради визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Стаття 156. Перед внесенням на розгляд ради кандидатур для затвердження до складу виконавчого комітету вони обговорюються у постійних комісіях.
Стаття 157. Одночасно з проектом рішення з цього питання до постійних комісій подаються довідки на кожну кандидатуру до складу виконавчого комітету.
Стаття 158. Постійні комісії після попереднього обговорення кандидатур готують щодо них мотивовані висновки і подають їх селищному голові.
Стаття 159. Селищний голова на пленарному засіданні ради інформує депутатів по суті висновків постійних комісій, після чого проводить голосування по кожній кандидатурі окремо.
Стаття 160.Селищний голова мотивовано може зняти з розгляду запропоновану ним кандидатуру в будь-який момент, але до переходу ради до голосування щодо неї.
Стаття 161. У разі, коли хтось з кандидатів до складу виконавчого комітету чи всі кандидатури не дістали підтримки, необхідної більшості депутатів, селищний голова повторно вносить раді пропозиції щодо персонального складу виконавчого комітету чи окремих його членів.
Глава 2. Формування структури виконавчих органів ради
Стаття 162. Перед внесенням на розгляд ради питання про формування структури виконавчих органів ради воно попередньо розглядається в постійних комісіях.
Стаття 163. Постійні комісії не пізніш як за 3 дні до своїх засідань повинні отримати від виконавчого комітету проект рішення з даного питання, завізований заступниками селищного голови і начальником фінансового відділу.
Стаття 164. При розгляді формування структури виконавчих органів ради постійні комісії можуть заслуховувати інформацію заступників селищного голови, секретаря ради, начальника фінансового відділу.
Стаття 165. Голова на пленарному засіданні ради інформує депутатів по суті висновків постійних комісій, після чого проводить голосування з даного питання.
Стаття 166. У разі коли головуючому надійде пропозиція про обговорення формування структури виконавчих органів ради і вона отримає підтримку більшості депутатів, голосування проводиться після обговорення.
Розділ VI. Здійснення контролю
Глава 1. Контроль за виконанням рішень ради
Стаття 167. Рада відповідно до визначених Законом повноважень безпосередньо або через свої органи (постійні та тимчасові контрольні комісії) здійснює контроль за виконанням своїх рішень і інших актів, які вона прийняла.
Стаття 168. Свої контрольні функції постійні та тимчасові контрольні комісії здійснюють згідно з цим Регламентом, Положеннями про постійні комісії та чинним законодавством.
Стаття 169. За вимогою постійних та тимчасових контрольних комісій апарат ради та виконкому надає інформацію про хід виконання рішень та періодично інформує раду про хід виконання рішень, вносить пропозиції про зняття з контролю виконаних рішень.
Глава 2. Контроль за рішеннями виконавчого комітету ради
Стаття 170. Контроль за рішеннями виконавчого комітету здійснюється постійними комісіями ради.
Стаття 171. Механізм здійснення контролю за рішеннями виконавчого комітету ради визначається Регламентом виконавчого комітету ради.
Розділ VII. Депутатські звернення, запити, запитання. Пропозиції і зауваження депутата
Стаття 172. 1. Депутат має право звернутися з депутатським зверненням (викладеною в письмовій формі вимогою депутата здійснити певні дії, вжити заходів чи дати офіційне роз’яснення) з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території територіальної громади.
2. Відповідь на депутатське звернення повинна бути надана депутату у десятиденний строк, а в разі необхідності додаткового вивчення чи перевірки порушених питань – не пізніш як у місячний строк, про що депутату зобов’язані письмово повідомити, обґрунтувавши мотиви необхідності цього продовження.
3. Депутат може взяти участь у розгляді свого звернення, про що місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники підприємств, установ та організацій, яким було адресовано депутатське звернення, повинні йому повідомити завчасно, але не пізніш як за п’ять календарних днів.
Стаття 173. Письмові депутатські звернення та запитання, які направляються на адресу виконавчих органів ради попередньо реєструються в апараті ради.
Стаття 174. Якщо депутат незадоволений результатами розгляду свого звернення, він має право на депутатський запит до посадових осіб ради і її органів, селищного голови, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, які розташовані або зареєстровані на території територіальної громади, голови обласної державної адміністрації, його заступників, керівників відділів і управлінь з питань, які віднесені до відання ради.
Стаття 175. 1. Запит може бути внесено депутатом або групою депутатів попередньо або на пленарному засіданні у письмовій чи усній формі. Запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради. По ньому проводиться обговорення і приймається рішення.
2. Запит в усній формі вноситься депутатом перед затвердженням порядку денного.
3. Письмовий текст запиту оголошується на пленарному засіданні ради головуючим. Селищнийголова доводить текст звернення до адресата.
Стаття 176. 1. Орган чи посадова особа, до яких звернуто запит, зобов’язаний дати усну чи письмову відповідь на запит у строки і в порядку, встановлені радою відповідно до закону. За результатами розгляду запиту рада приймає рішення.
2. Відповідь на запит у разі необхідності розглядається на пленарному засіданні ради, при цьому обговорення може бути проведено, якщо на цьому наполягає не менше ¼ присутніх на засіданні депутатів. Посадових осіб, до яких звернуто запит, своєчасно інформують про дату та час обговорення відповіді на запит радою, і вони або уповноважені ними особи мають право бути на цьому засіданні. За результатами розгляду відповіді на депутатський запит рада приймає відповідне рішення.
Стаття 177. Пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на сесіях ради або передані в письмовій формі головуючому, розглядаються радою або за її дорученням постійними комісіями ради чи надсилаються на розгляд підзвітним і підконтрольним органам та посадовим особам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівникам відповідних підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які зобов’язані розглянути ці пропозиції і зауваження у строки, встановлені радою, і про результати розгляду повідомити безпосередньо депутатів, які внесли пропозиції чи висловили зауваження, а також відповідну раду.
Розділ VIII. Особливі процедури розгляду питань
Глава 1. Прийняття бюджету і контроль за його виконанням
Стаття 178. Процес безпосереднього формування бюджету на наступний фінансовий рік починається після ухвалення Кабінетом Міністрів України проекту Закону України про Державний бюджет України на наступний рік та доведення у тижневий термін після цього Міністерством фінансів України виконкому ради розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, методики їх визначення, організаційно-методологічних вимог та інших показників щодо складання проектів місцевих бюджетів, а також пропозицій щодо форми проекту рішення про місцевий бюджет (типової форми рішення).
Стаття 179. На основі прогнозованого відділом економічного розвитку соціально-економічного стану громади на наступний період, бюджетних запитів головних розпорядників коштів фінансовий відділ ради у відповідності із статтями 75, 751, 76 Бюджетного кодексу України складає проект бюджету на наступний бюджетний період.
Стаття 180. Проект бюджету на наступний рік подається на розгляд виконавчого комітету. Схвалений проект бюджету виноситься на попередній розгляд постійних комісій ради.
Стаття 181. З доповіддю на засіданнях всіх постійних комісій про проект бюджету виступає начальник фінансового відділу або особа, яка виконує його обов’язки. На ознайомлення депутатів з проектом бюджету дається не менше 14 днів.
Стаття 182. Постійні комісії розглядають подані документи, після чого вони передають свої поправки до проекту бюджету в постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Стаття 183. Якщо постійна комісія виносить пропозицію про збільшення видатків або скорочення доходів, вона зобов’язана запропонувати на ту ж саму суму коштів відповідно, збільшення доходів за рахунок інших джерел або скорочення видатків на іншу статтю. Постійні комісії подають до кожної поправки письмове обґрунтування.
Стаття 184. 1. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва попередньо вивчає і розглядає на своєму засіданні поданий проект бюджету на наступний рік, а також розглядає поправки і пропозиції, які надійшли від інших постійних комісій ради.
2. Постійна комісія готує висновки з розглянутих питань і спільно з фінансовим відділом розробляє остаточний варіант проекту рішення ради. Засідання проводиться не пізніше ніж за 2 дні до пленарного засідання ради.
3. Фінансовий відділ ради готує таблицю про підтримані пропозиції депутатів, груп, фракцій та постійних комісій і перелік відхилених пропозицій до бюджету з вмотивованими поясненнями щодо неврахованих пропозицій.
Стаття 185. На розгляд ради схвалений проект бюджету подається виконавчим комітетом. Співдоповідь з проекту бюджету робить голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва або призначений постійною комісією депутат, який входить до її складу.
Стаття 186. Після обговорення проекту бюджету, в якому обов’язково беруть участь представники від всіх постійних комісій ради, виконавчого комітету, рада приймає рішення про затвердження бюджету.
Стаття 187. Загальний постійний контроль за виконанням бюджету здійснює рада як безпосередньо, так і через постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, інші постійні комісії ради можуть проконтролювати виконання статей бюджету відповідно до їх компетенції.
Стаття 188. 1. З додержанням вимоги частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» фінансовий відділ щоквартально подає на розгляд ради письмові звіти про хід та результати виконання бюджету.
2. Рішення про звіт приймається після його попереднього розгляду на засіданнях постійних комісій і виконавчого комітету ради. Порядок розгляду виконання бюджету аналогічний порядку підготовки бюджету на наступний рік.
Стаття 189. Після закінчення бюджетного року, виконавчий комітет подає на затвердження ради, не пізніше першого кварталу поточного року, письмовий звіт про виконання бюджету за минулий рік.
Стаття 190. Попередньо письмовий звіт розглядається постійними комісіями, які готують відповідні висновки і подають їх для узагальнення в постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Стаття 191. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва розглядає звіт про виконання бюджету за минулий рік, висновки інших комісій і спільно з фінансовим управлінням готує остаточний варіант проекту рішення ради про затвердження звіту.
Стаття 192. Після доповіді начальника фінансового відділу ради та після інформації голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва про виконання бюджету і відповідей на запитання, рада приймає рішення щодо звіту про виконання бюджету.
Стаття 193. У двомісячний термін після завершення першого, другого, третього кварталів та у тримісячний термін після завершення року офіційне друковане видання та/або офіційний веб-сайт публікують квартальний чи річний звіт про хід і результати виконання бюджету. Звіт, що відповідає за формою затвердженому бюджету, подає до газети фінансовий відділ ради. Звіт про використання резервного фонду публікується окремо.
Глава 2. Затвердження програм розвитку та контроль за їх виконанням
Стаття 194. Формування програми соціально-економічного і культурного розвитку відбувається паралельно з підготовкою проекту бюджету на наступний рік, виходячи з фінансових можливостей.
Стаття 195. Проекти програм складають виконавчі органи ради, до компетенції яких входить питання цільових програм.
Стаття 196. Зазначені документи направляються для попереднього розгляду і підготовки висновків і пропозицій постійним комісіям ради. Висновки, поправки і пропозиції з письмовим обґрунтуванням непрофільних постійних комісій в письмовій формі направляються в постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Стаття 197. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва після надходження проектів програм і пропозицій постійних комісій готує висновки щодо повноти фінансового обґрунтування і забезпечення програм, які приймаються.
Стаття 198. Проект рішення ради про затвердження програм готують відповідні виконавчі структури ради спільно з профільними постійними комісіями.
Стаття 199. 1. Проекти програм на розгляд ради подаються виконавчим комітетом, а співдоповіді роблять голови відповідних постійних комісій.
2. Після обговорення програм, в якому в обов’язковому порядку беруть участь представники від усіх постійних комісій ради, виконавчого комітету, рада приймає рішення про затвердження цих програм.
Стаття 200. В разі незатвердження радою програми, вона відправляється в постійні комісії і виконком на доопрацювання.
Стаття 201. Протягом поточного доку до програми соціально-економічного і культурного розвитку, інших цільових програм можуть бути внесені зміни і доповнення на основі спільно прийнятого рішення виконавчого комітету і постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва з наступним затвердженням радою.
Стаття 202. Контроль за ходом виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку, інших цільових програм рада здійснює як безпосередньо, заслуховуючи інформації, звіти відповідних виконавчих органів з цих питань, так і через постійні комісії відповідно до їх компетенції.
Стаття 203. Виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку, інших цільових програм розглядається радою періодично, але не рідше як два рази на рік, інших цільових програм, не рідше одного разу на рік.
Стаття 204. Виконання програм і прийняті радою рішення з цього приводу підлягають оприлюдненню в засобах масової інформації як звіт перед територіальною громадою.
Глава 3. Дострокове припинення повноважень селищногоголови
Стаття 205. Підставами для розгляду питання про дострокове припинення повноважень селищногоголови за порушення ним Конституції або законів України, прав і свобод громадян, незабезпечення здійснення наданих йому повноважень є наявність рішень суду про визнання розпоряджень, дій чи бездіяльності селищногоголови незаконними або встановлення факту відсутності селищногоголови на роботі протягом 1 повного робочого дня (крім відпусток та тимчасової непрацездатності, посвідченої у встановленому порядку).
Стаття 206. Питання про дострокове припинення повноважень селищногоголови можуть винести на розгляд ради не менш як половина депутатів від загального складу ради. Ініціатори подають обґрунтовану заяву в письмовій формі, завірену власноручними підписами.
Стаття 207. В цьому випадку сесія ради скликається на вимогу групи депутатів, яка ініціює дострокове припинення повноважень селищного голови, і є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь не менше 2/3 депутатів від загального складу ради.
Стаття 208. Під час розгляду цього питання сесію відкриває і веде секретар ради, а в його відсутності – призначений сесією депутат.
Стаття 209. Доцільність розгляду радою питання про дострокове припинення повноважень селищного голови попередньо розглядається постійними комісіями ради, виконавчим комітетом, виконавчими органами ради з обов’язковим прийняттям обґрунтованого рішення.
Стаття 210. Рішення про дострокове припинення повноважень селищного голови приймається таємним голосуванням після обговорення цього питання на сесії ради не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.
Глава 4. Дострокове припинення повноважень депутата
Стаття 211. Повноваження депутата припиняються достроково без прийняття рішення ради за наявності наступних підстав, засвідчених офіційними документами, отриманих радою з відповідних установ, у разі:
1) його відкликання виборцями у встановленому Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» порядку;
2) припинення його громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України;
3) обрання або призначення його на посаду, зайняття якої згідно з Конституцією України і Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» не сумісне з виконанням депутатських повноважень;
4) обрання його депутатом до іншої місцевої ради;
5) визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;
6) набрання законної сили обвинувальним вироком суду, за яким його засуджено до позбавлення волі;
7) його смерті.
Стаття 212. Повноваження депутата можуть припинятися достроково також за рішенням ради у зв’язку з отриманням радою:
1) копії обвинувального вироку суду, який набрав законної сили і за яким депутата засуджено до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі;
2) особистої заяви депутата про складення ним депутатських повноважень. При цьому рада, за поданням постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту розглядає відповідний вирок суду або заяву депутата на черговій сесії і приймає рішення про припинення повноважень депутата.
Стаття 213. Достроково повноваження депутата припиняються також у випадку, передбаченому статтею 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», коли достроково припиняє своє повноваження рада.
Стаття 214. 1. У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів рада може, відповідно до частини 5 статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата.
2. Відкликання депутата виборцями проводиться у порядку, встановленому Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», також відповідно до підстав, викладених у статті 37 вказаного Закону.
Стаття 215. Про прийняте рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата рада повідомляє виборців відповідного виборчого округу через засоби масової інформації.
Розділ IX. Заключні положення
Глава 1. Про дію Регламенту та порядок внесення змін до нього
Стаття 216. Регламент набирає чинності після прийняття рішення радою про його затвердження.
Стаття 217. Рада в необхідних випадках вносить зміни та доповнення до Регламенту. Зміни та доповнення до Регламенту набувають чинності не раніше ніж на 5 день після їх прийняття.
Стаття 218. Постійна комісія ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту готує та узагальнює пропозиції щодо змін та доповнень до Регламенту та вносить на розгляд ради.
Глава 2. Організаційне, технічне та інше обслуговування діяльності ради
Стаття 219. 1. Організаційне, технічне та інше обслуговування діяльності ради та її органів забезпечується апаратом ради та виконкому.
2. Керівництво апаратом ради та виконкому здійснює селищнийголова.
Розділ X. Особливості організації та проведення сесій та засідань постійних комісій ради в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану
Стаття 220. 1. В умовах запровадження надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення та введення такого стану відповідного до законодавства на всій території України або окремих територіях пленарні засідання ради та засідання постійних комісій ради можуть проводитися в режимі відеоконференції/аудіо конференцій або з використанням електронного цифрового підпису (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування.
2. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання, щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання.
3. Рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання ради чи постійної комісії. Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному веб-сайті ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів актів з супровідними документами на офіційну електронну адресу кожного депутата. Запис дистанційного засідання є невід’ємною частиною протоколу засідання
4. Технічне забезпечення та організація дистанційних засідань покладається на апарат ради або виконком.
Секретар ради Володимир Лєонов
У К Р А Ї Н А
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ (ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)
Р І Ш Е Н Н Я
від 27.11.2020 року смт. Велика Писарівка
Про внесення змін до рішення 39 сесії
7 скликання від 18.12.2019 «Про затвердження
програми соціального і економічного
розвитку Великописарівської
селищної ради на 2020 рік»
Розглянувши необхідність виділення додаткових коштів на збирання твердих побутових відходів у сумі 45849 гривень, додаткові кошти на зимове утримання доріг селища у сумі 49000 гривень на підставі п.22 ст.26,ст.28, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до рішення 39 сесії 7 скликання від 18.12.2019 року «Про затвердження програми соціального і економічного розвитку Великописарівської селищної ради на 2020 рік» зі змінами, внесеними на 41 сесії 7 скликання від 24.02.2020 року, на 42 сесії 7 скликання від 09.04.2020 року, на 43 сесії 7 скликання від 26.05.2020 року, на 45 сесії 7 скликання від 07.08.2020 року, на 46 сесії 7 скликання від 09.09.2020 року, на 47 сесії 7 скликання від 02.10.2020 року та викласти в такій редакції: Додаток 2 «Напрями діяльності та заходи програми» викласти в новій редакції (згідно додатку 2).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету,планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Селищний голова Людмила БІРЮКОВА